SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Garden of Words Group rozwija współpracę z content creatorami

Agencja Garden of Words Group do zakresu usług w digital marketingu wprowadza usługę dedykowaną klientom poszukującym kreatywnych i wyróżniających materiałów na kanały SoMe, tworzonych we współpracy z content creatorami. 

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na autentyczne i angażujące treści, Garden of Words Group zacieśnia współpracę z content creatorami. Dzięki temu klienci agencji będą mogli korzystać ze zróżnicowanych form przekazu, które skutecznie docierając do różnorodnych grup odbiorców.

Usługa została stworzona z myślą o obecnych oraz nowych klientach, którzy poszukują ciekawych i angażujących treści. Agencja zapewnia kompleksową realizację w tym zakresie, zaczynając od analizy potrzeb, poprzez strategię, zaplanowanie i produkcję contentu z twórcami treści, aż po dystrybucję i promocję.

Garden of Words zrzesza już ponad 100 content creatorów z różnych dziedzin, takich jak lifestyle, parenting, foodie, fashion, technology, sport i wiele innych. 

- Ostatnie lata to czas dynamicznego rozwoju naszej grupy. Stale śledzimy trendy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów także w kontekście nowych usług, których jeszcze nie było na rynku. Współpraca z tak liczną grupą content creatorów umożliwi naszym klientom realizację kampanii marketingowych o wyjątkowej autentyczności i zasięgu. Dzięki różnorodności kategorii, nasi klienci będą mogli precyzyjnie docierać do swoich grup docelowych, co znacząco zwiększy skuteczność ich działań -  mówi Iwona Michalczyk, CEO Garden of Words Group.

– Współpraca z content creatorami otwiera przed markami nowe możliwości komunikacyjne. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zrzeszeniu tak licznej grupy twórców, jesteśmy w stanie skutecznie wprowadzić naszych klientów w świat współpracy z twórcami treści. To przekłada się na większą autentyczność i zaangażowanie, a w konsekwencji pomaga w budowaniu silnych, trwałych relacji z odbiorcami – dodaje Aleksandra Wojnicka, digital director w Garden of Words Group, która odpowiada za rozwój i realizację nowej usługi w agencji.

Dołącz do dyskusji: Garden of Words Group rozwija współpracę z content creatorami

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl