SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Gazeta.pl doceniona

Doceniono Centrum Finansowe portalu Gazeta.pl

Centrum Finansowe portalu Gazeta.pl zostało wyróżnione w IV edycji konkursu "Asekurator Roku" przez jury złożone z kolegium redakcyjnego "Gazety Finansowej".

Portal Gazeta.pl został wyróżniony w kategorii Serwis Internetowy Roku 2003 za "stworzenie przyjaznego serwisu - Centrum Finansowe - oferującego nowoczesne usługi transakcyjne oraz sprawdzone i wiarygodne treści poradniczo-doradcze". W tym roku laureatem nagrody "Asekurator Roku" został Prezes Skandii S.A. Bogusław Skuza, a wyróżnienie otrzymała także Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych w kategorii Uczelnia Roku 2003. Celem nagrody "Asekurator Roku" jest uhonorowanie osób i instytucji, które mogą poszczycić się w minionym roku największymi osiągnięciami w szeroko rozumianym obszarze produktów i usług ubezpieczeniowych i finansowych.

Centrum Finansowe jest serwisem o charakterze konsumenckim, skoncentrowanym na prezentacji ofert instytucji finansowych z możliwością interaktywnego zakupu wybranych instrumentów finansowych. Obecnie swoje usługi w Centrum oferują Allianz, BRE Bank, Commercial Union, GE Bank Mieszkaniowy, ING Nationale-Nederlanden, Inteligo, Krajowy Rejestr Długów, mBank, MultiBank, VW Bank oraz Polskie Towarzystwo Finansowe. Serwis składa się z części: Konta Bankowe, Konta dla MSP, Kredyt Konsumpcyjny, Kredyt na mieszkanie, Kredyt na Auto, Karty Kredytowe, Inwestycje, Ubezpieczenia i Emerytura. Każdy z działów prezentuje ogólny opis produktów partnerów Centrum Finansowego. Rozszerzeniem tych informacji są specjalne serwisy dedykowane, gdzie internauta znajdzie kompletną wiedzę na temat produktów finansowych Partnera Centrum. Serwis jest rozwijany w kierunku większej interaktywności, transakcyjności i integracji z pozostałymi gospodarczo-finansowymi serwisami portalu Gazeta.pl: Gospodarka, Giełda i Pieniądze.

Centrum Finansowe w portalu Gazeta.pl: www.gazeta.pl/cf

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gazeta.pl doceniona

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl