SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Gazeta Prawna z płytą CD

10 kwietnia do całego nakładu Gazety Prawnej zostanie dołączona praktyczna płyta CD 'Umowy i formularze dla każdego'.

Płyta „Umowy i formularze dla każdego” zawiera gotowe wzory 255 pism, do wykorzystania niemal we wszystkich dziedzinach życia. Wśród druków znalazły się m.in. wzory pozwów  sądowych, formularzy i umów potrzebnych przy budowie domu, pism przydatnych przy reklamacjach oraz umów zawieranych z pracodawcą.

Formularze i umowy pogrupowane zostały w działy: Sprawy osobiste, Mieszkanie, Samochód, Praca, Emerytury, Podatki, Sąd, Nowe opłaty sądowe. Do druków w poszczególnych działach dołączono komentarze specjalistów wyjaśniające zasady stosowania pism, procedury administracyjne oraz podstawy prawne konkretnych zagadnień. Czytelnik może także skorzystać  z zamieszczonej na płycie bazy uaktualnionych przepisów. W oddzielnym dziale zebrano formularze i najważniejsze informacje na temat obowiązujących od niedawna nowych opłat sądowych.

Dotarcie do wybranych pism ułatwia alfabetyczny indeks wszystkich druków. W wielu sytuacjach przydatne okażą się na pewno kalkulatory, dzięki którym czytelnik będzie mógł obliczyć  m.in. kwoty brutto i netto, raty kredytów bankowych, odsetki od zaległości podatkowych, staż pracy. W sumie na płycie umieszczono 17 różnych kalkulatorów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gazeta Prawna z płytą CD

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl