SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wydanie specjalne "Gazety Wyborczej" na weekend z polityczną grą planszową

W sobotę, 27 lipca br. ukaże się specjalne wydanie "Magazynu Świątecznego" - "Wyborcza na Środek Lata" (Agora). Do numeru dołączona zostanie "Wielka Gra Wyborcza" – polityczną gra planszowa z ilustracjami Andrzeja Milewskiego znanego jako Andrzej Rysuje.

 

Article

W wydaniu specjalnym "Wyborczej na Środek Lata" (Agora) będzie można m.in. przeczytać rozmowę Ludmiły Anannikovej z pisarką Swietłaną Aleksijewicz, w której opowiada o sytuacji politycznej na Białorusi, w Rosji i Czarnobylu oraz o swoim dzieciństwie i miłości. Redakcja opublikowała również rachunek sumienia przygotowany przez ks. Adama Bonieckiego oraz rozmowę z Jerzym Owsiakiem o Woodstocku i tegorocznym Pol’and’Rock Festival czy wywiad z ks. prof. Andrzejem Kobylińskim o szamańskich praktykach w polskim Kościele.

W numerze znajdzie się także reportaż Doroty Borodaj, który ukazał się w magazynie "Kontakt" - "Ola kocha Jezusa i Agatę. Kościół mówi: grzech", który stanowi analizę dotyczącą wilków w polskich lasach oraz rozmowę z urbanistą Mikaelem Colville’em-Andersenem o tym, czy rowery mogą uratować świat.
 
Wraz z sobotnim wydaniem czytelnicy otrzymają także „Wielką Grę Wyborczą” – planszówkę polityczną, do której scenariusz przygotował dziennikarz „Gazety Wyborczej” Marcin Kącki, a rysunki wykonał Andrzej Milewski, który tworzy pod pseudonimem Andrzej Rysuje. W grze kilka opcji politycznych walczy o władzę, a politycy eliminują się wzajemnie na skutek różnych decyzji i przeciwności losu. Zabawa jest przeznaczona dla od 2 do 6 osób.

"Gazeta Wyborcza" z "Magazynem Świątecznym", "Wysokimi Obcasami", "Naszą Europą" oraz polityczną grą planszową ukaże się w sobotę, 27 lipca br. w cenie 7,99 zł.

Promocję numeru wspiera kampania w telewizji (TVN, Polsat, stacje tematyczne), radio (RMF Classic, Chilli Zet, Meloradio, Muzo FM), internecie (Google, media społecznościowe), na ekranach Platform Channel na dworcach, w tramwajach warszawskich, a także autopromocja w papierowym wydaniu „Gazety Wyborczej”. Działania przygotował zespół marketingu „Gazety Wyborczej”.

Według danych ZKDP w maju br. średnia sprzedaż ogółem „Gazety Wyborczej” wynosiła 89 180 egz., o 4,2 proc. mniej niż rok wcześniej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wydanie specjalne "Gazety Wyborczej" na weekend z polityczną grą planszową

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
XX
Jedno z pól powinno mieć opis "Czekasz aż Adam pozdrowi brata. Tracisz dwie kolejki".
13 4
odpowiedź
User
Justyna
Szczerze mówiąc to wolę kupić pizzę. Co to jest przy polu 47?
8 1
odpowiedź
User
nissin
Szczerze mówiąc to wolę kupić pizzę. Co to jest przy polu 47?

Mnie to wygląda na dobrego kumpla Redaktora Michnika- URBANA. Inna sprawa że oferta skierowana do najbardziej zatwardziałego betonu (żeby nie powiedzieć żelbetonu) antypisowkiej opozycji-bo powiedzmy sobie szczerze .... gierka zupełnie bez smaku i polotu, po prostu zwykłe walenie łomem w łeb ....
14 0
odpowiedź