SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Gazeta Wyborcza pomaga studentom

W środę 16 sierpnia do Gazety Wyborczej dołączony zostanie 'Kujon Polski' - bezpłatny dodatek zawierający ogólnopolską listę wolnych miejsc na studiach.

W czwartek 17 sierpnia na lokalnych stronach „Gazety Wyborczej” opublikowany będzie informator o szkołach policealnych - podano w komunikacie przesłanym wortalowi Wirtualnemedia.pl.

Dodatek „Gazety Wyborczej” z 16 sierpnia zawiera tabele z informacjami o wolnych miejscach na bezpłatnych studiach dziennych uczelni państwowych. Zestawienie uporządkowane jest według kierunków studiów. Informacje zostały zgromadzone przez lokalne redakcje „Gazety Wyborczej” ze wszystkich uczelni w kraju. Z powodu niezakończonego I etapu rekrutacji na niektórych uczelniach, m.in. Uniwersytecie Warszawskim i Politechnice Wrocławskiej, informator nie zamieszcza danych o wolnych miejscach, które będą podane po 15 sierpnia lub we wrześniu.

Czwartkowy informator na lokalnych stronach „Gazety” będzie zawierał zestawienie państwowych, dziennych i bezpłatnych szkół policealnych – pomaturalnych i nie wymagających matury, oraz kursów zawodowych. W obu dodatkach znajdą się ponadto reklamy szkół prywatnych.

Coroczne zestawienia „Gazety Wyborczej” o wolnych miejscach na studiach cieszą się ogromną popularnością i pomagają absolwentom szkół średnich, którym zabrakło punktów na maturze oraz maturzystom w podjęciu decyzji o wyborze uczelni i kierunku studiów.

Informatory edukacyjne „Gazety” promowane są w prasie (autopromocja w „Gazecie Wyborczej”), telewizji  (TVN, TVP, Polsat) oraz w radiu (PR 3, Radio Bis, Radiostacja, Radio Eska oraz TOK FM, Złote Przeboje, Roxy FM).

Patronem radiowym jest Radio Zet.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gazeta Wyborcza pomaga studentom

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl