SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Gdański Teatr Szekspirowski ogłasza konkursy na logo

Gdański Teatr Szekspirowski ogłosił dwa otwarte konkursy na logo Festiwalu Szekspirowskiego oraz Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

Projekty powinny nawiązywać do charakteru instytucji i festiwalu, być łatwe do rozpoznania i zapamiętania, czytelne w wersji zarówno czarno-białej jak i kolorowej. Logo ma zawierać znak graficzny oraz nazwę i być przygotowane w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

Zwycięzca każdego z konkursów otrzyma nagrodę w wysokości 2,5 tys. zł brutto. Konkurs jest otwarty, skierowany do twórców, studentów oraz absolwentów szkół artystycznych w Polsce.

Zgłaszane projekty należy dostarczyć do siedziby organizatora najpóźniej do dnia 16 maja 2011 r. Wyniki konkursów zostaną ogłoszone 23 maja 2011 r. na stronie internetowej organizatora, gdzie dostępne są także szczegółowe regulaminy.

Dołącz do dyskusji: Gdański Teatr Szekspirowski ogłasza konkursy na logo

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Justyna
Ależ to jest znakomita sprawa, że macie ten Festiwal Szekspirowski. Nie ma
w teatrze nic lepszego. Tylko żeby tak nie było jak w przypadku innych twórców.
Nagle w Polsce nie ma "Wesela" Wyspiańskiego tylko jest "Wesele" Wajdy, nie ma "Dziadów" Mickiewicza tylko "Dziady" Jarodzkiego??? itd. Proszę pamiętać, że "Sen nocy letniej" jest tylko Szekspira choćby nie wiem jak był katowany przez tzw. współczesnych twórców teatru opanowanych manią przerabiania najwybitniejszych nawet tekstów. Gdyby dowiedział się o tym np. taki Strindberg to by im ..łby pourywał.
odpowiedź
User
Andrzej
Pozdrowienia dla Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku;))
odpowiedź