SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gemius będzie emitował kampanie ZOG i Starcomu w 6 krajach

Gemius podpisał długoterminową umowę z domami mediowymi ZenithOptimedia i Starcom Mediavest Group dotyczącą emisji i pomiaru internetowych kampanii reklamowych. Współpraca obejmuje sześć krajów, w tym Polskę.

Gemius będzie emitował kampanie ZOG i Starcomu w 6 krajach

Zawarta właśnie umowa stanowi rozszerzenie dotychczasowej współpracy Gemiusa z ZenithOptimedia i Starcomem, domami mediowymi należącymi do Publicis Groupe. Od teraz obie firmy będą wykorzystywać narzędzie gemiusDirectEffect 2.0 do monitoringu kampanii reklamowych w internecie. Porozumienie obejmuje sześć krajów Europy Środkowo-Wschodniej: Polskę, Bułgarię, Czechy, Rumunię, Węgry i Słowację.

- Potrzebujemy wiarygodnych partnerów biznesowych, których rozwiązania umożliwią nam obsługę i optymalizację kampanii prowadzonych dla klientów. Nasza dotychczasowa współpraca z firmą Gemius upewniła nas, że oferowane przez nią produkty pozwalają na to - uzasadnia Tomas Lauko, dyrektor zarządzający na rynek czeski i dyrektor ds. rozwoju rozwiązań cyfrowych w ZenithOptimedia. Dla Gemiusa nowa umowa to okazja do wprowadzenia swoich badań na te z rynków obsługiwanych przez Publicis Gruope, na których nie były do tej pory oferowane.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gemius będzie emitował kampanie ZOG i Starcomu w 6 krajach

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl