SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Gigantyczne przedmioty promują w Trójmieście firmę deweloperską Torusa

Ruszyła kampania wizerunkowa mającą na celu promocję atutów Trójmiasta związanych z jakością życia i rozwojem biznesowym aglomeracji, obejmująca social media, nośniki outdoor i akcje ambientowe. Akcję zainicjowała firma deweloperska Torus, a współpracują z nią Tofu Studio, Social Brand i Around Brand Consulting.

Article

Kampania ma na celu zwrócenie uwagi środowiska biznesowego i pracowniczego na atuty Trójmiasta, w niestandardowy sposób podkreślając potencjał aglomeracji. W pierwszej odsłonie działania prowadzone są w Trójmieście i Krakowie. Na potrzeby akcji stworzonych zostało 5 kreacji: gigantycznych stworów aktywnych w wirtualnej przestrzeni oraz na krakowskich bilbordach, a także ich fizycznych atrybutów, które pojawią się w charakterystycznych punktach Trójmiasta.

Tytułowi Giganci to uosobienia globalnych marek, które w Trójmieście otworzyły swoje oddziały (np. State Street Bank). Gigantom zostały nadane cechy ludzkie oraz atrybuty związane z pracą w międzynarodowych korporacjach. Przykładem jest gigantyczny kubek kawy, który Gigant o imieniu Gipster zostawił przed jednym z budynków gdańskiej Alchemii, czy słuchawki Giganta Gymszarda leżące obok trójmiejskiego centrum kultury Żak. Inny z Gigantów - Giglo - reprezentuje studentów, którzy niebawem zasilą szeregi kadrowe trójmiejskich firm. Jego atrybutem jest ogromna czapka abiturienta, która znalazła swoje miejsce na kampusie Uniwersytetu Gdańskiego. Z kolei Gaga to miłośniczka podróży, do której należy gigantyczny bilet lotniczy pozostawiony na Lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.


Kampania jest prowadzona dwutorowo: w social media oraz na nośnikach outdoorowych. Pierwszym etapem jej realizacji było stworzenie profili osobowych Gigantów na Facebooku, dzięki którym mogą one wchodzić w interakcje z odbiorcami. Postępy kampanii można obserwować również na profilu na Instagramie. Drugi etap to działania outdoorowe, w tym bilbordy z wizerunkami Gigantów, które pojawiły się w różnych miejscach Krakowa, a także ambient w postaci gigantycznych atrybutów, które fizycznie umiejscowione są w wybranych punktach Trójmiasta.

Działania w pierwszym etapie kampanii zaplanowane są do końca br., a kolejne odsłony mają nastąpić w przyszłym roku. Kampania wspiera także promocję trzeciego etapu budowy biurowca Alchemia – budynku Argon, który ma zostać oddany do użytku pod koniec 2017 r.

Za strategię oraz realizację kampanii odpowiada jej inicjator - firma Torus. Kreację dostarcza firma Tofu Studio, a za social media odpowiada Social Brand. Wspomagająco realizowane są działania w mediach, których celem jest zwrócenie uwagi na rozwój rynku biurowego oraz sektora usług biznesowych w Trójmieście, a za działania te odpowiada firma Around Brand Consulting. Ponadto do współpracy nad projektem organizatorzy zaprosili Uniwersytet Gdański, Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku oraz klub Żak.

Dołącz do dyskusji: Gigantyczne przedmioty promują w Trójmieście firmę deweloperską Torusa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl