SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gmail z nowymi stylami skrzynki odbiorczej

Google wprowadziło do Gmaila nowe style skrzynki odbiorczej, które mają pomóc użytkownikom w zarządzaniu otrzymywanymi wiadomościami.

Gmail z nowymi stylami skrzynki odbiorczej

Nowe style są rozszerzeniem wprowadzonej w zeszłym roku do Gmaila funkcji "Priorytety", która pełni rolę osobistego asystenta użytkownika, segregując za niego otrzymywane wiadomości. Funkcja analizuje m.in. jakie wiadomości otwiera użytkownik i na jakie odpowiada i na tej podstawie automatycznie identyfikuje ważne e-maile i oddziela je od pozostałych (więcej na ten temat).

Z paska nad skrzynką odbiorczą będzie teraz można wybrać pięć stylów sortowania wiadomości:

- Klasyczny: domyślny styl, do którego przyzwyczajona jest większość użytkowników. Wiadomości są ułożone chronologicznie, od najnowszych na górze.
- Najpierw ważne: zarówno przeczytane, jak i nieprzeczytane wiadomości oznaczone jako ważne są umieszczane na górze. Wszystkie pozostałe maile dostępne są niżej.
- Najpierw nieprzeczytane: na górze wiadomości nieprzeczytane, wszystkie pozostałe na dole.
- Najpierw oznaczone: na górze wiadomości oznaczone gwiazdką, wszystkie pozostałe na dole.
- Priorytety: wiadomości ważne i nieprzeczytane na górze, następnie maile oznaczone gwiazdką, następnie wszystkie pozostałe. Internauta ma tutaj możliwość dalszego dostosowywania każdej sekcji, tworzy tym samym własny styl skrzynki odbiorzej.


Po około tygodniu od wybrania i korzystania z danego stylu, karty nad skrzynką odbiorczą znikną. Zmiany będzie wówczas można dokonać z rozwijanego menu obok przycisku "Odebrane" lub ze strony z ustawieniami Gmaila.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gmail z nowymi stylami skrzynki odbiorczej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl