SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Google przedstawia funkcję Immersive View oraz nowości w Mapach Google

Funkcja Immersive View w Mapach Google pozwala odkrywać nowe miejsca i dotrzeć do celu w sposób bardziej naturalny i intuicyjny. Za pomocą sztucznej inteligencji łączy miliardy zdjęć Street View i zdjęć lotniczych, by tworzyć realistyczne, wielowymiarowe widoki miejsc. Ponadto funkcja nakłada na wygenerowane widoki przydatne informacje, takie jak pogoda i ruch w danym miejscu.

Article

Funkcja Immersive View jest już dostępna w Los Angeles, Nowym Jorku, San Francisco, Londynie i Tokio. Wkrótce zostanie udostępniona w Amsterdamie, Dublinie, Florencji oraz Wenecji.

Immersive View obejmie ponad 500 słynnych zabytków z całego świata, w tym z Polski. Wśród polskich miejsc, które będą widoczne znajdują się m.in. Zamek Królewski w Warszawie, Pałac w Wilanowie oraz Zamek Królewski na Wawelu;

Wawel w Immersive View - zobacz

Aktualizacje w Mapach Google

Google zaprezentowano także dwie kolejne aktualizacje w Mapach Google, któ®e umożliwiają bardziej intuicyjne odkrywanie i poruszanie się po mieście.

Pierwsza to "Szybkie wskazówki" - podgląd wskazówek dojazdu, która umożliwia łatwe śledzenie postępów podróży bez konieczności przechodzenia do pełnego trybu nawigacji. Funkcja ta jest wprowadzana w tym miesiącu w trybach pieszym, rowerowym i samochodowym na całym świecie, na urządzenia z systemami iOS i Android.

Aktualizacje karty Ostatnie - umożliwia szybkie przeglądanie wszystkich wyszukanych miejsc poprzez uporządkowanie ich w poręcznym wyróżnieniu z boku ekranu. 

Od przyszłego miesiąca wyszukiwane miejsca będą zapisywane nawet po zamknięciu okna Map Google, a użytkownicy i użytkowniczki będą mogli usuwać przeglądane miejsca, planować wiele podróży jednocześnie, a nawet wyznaczać trasę do wszystkich miejsc docelowych na swoim planie podróży.

Dołącz do dyskusji: Google przedstawia funkcję Immersive View oraz nowości w Mapach Google

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl