SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Google odświeża Gmaila w przeglądarkach: nowy wygląd, inteligentne odpowiedzi i Kalendarz

W ciągu najbliższych tygodni zostanie udostępniona nowa przeglądarkowa wersja poczty elektronicznej Gmail. Będzie miała nowy interfejs, m.in. z bardziej wyeksponowanym Kalandarzem oraz opcją inteligentnych odpowiedzi.

Article

Zmiany w Gmailu były zapowiadane już w ub.r. Natomiast niedawno Google wysłało administratorom G Suite wiadomość ze szczegółowym opisem zmian.

I tak przeglądarkowy Gmail będzie miał zmieniony wygląd. W bocznym menu oprócz obecnych folderów pojawią się nowe: Oznaczone oraz Uśpione (do tego drugiego użytkownicy będą mogli przenosić maile o charakterze spamu).

Z kolei z prawej strony interfejsu (z perspektywy użytkownika) pojawi się menu z narzędziami, w którym będzie można szybko skorzystać m.in. z Kalendarza. W przeglądarkowym Gmailu działać też będą tzw. inteligentne odpowiedzi, obecnie dostępne w mobilnej wersji platformy.

Skrzynka z wiadomościami będzie mogła być wyświetlana w trzech wariantach: domyślnym, komfortowym i kompaktowym.Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Google odświeża Gmaila w przeglądarkach: nowy wygląd, inteligentne odpowiedzi i Kalendarz

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl