SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agencja Grandes Kochonos zmienia nazwę na Grandesi

Agencja Grandes Kochonos zmienia swoją nazwę na Grandesi. Zmianie nazwy towarzyszy nowa identyfikacja wizualna. Prezesem zostaje Jacek Wlazło, który przejmuje stery od odchodzącego z branży Jacka Stalewskiego.

Jacek Wlazło, prezes agencji GrandesiArticle

Obok Jacka Wlazło w roli prezesa, na czele agencji nadal stoją dwaj współzałożyciele Grandes Kochonos Paweł Nowakowski oraz Michał Sorówka, jako dyrektorzy kreatywni.

Nowy sygnet marki Grandesów to kolorowy hasztag z miksem kolorów - od niebieskiego do czerwonego.

– Nowa nazwa, nowe logo – to w zasadzie klamra zamykająca proces gruntownych zmian, jakie wdrożyliśmy w ostatnim czasie. Firma przeszła szybki proces digitalizacji zarówno na poziomie kompetencyjnym, jak i operacyjnym. To wynik naszych obserwacji rynku i zmieniających się potrzeb komunikacyjnych – mówi Jacek Wlazło,  prezes, a jednocześnie współzałożyciel agencji, który od początku istnienia Grandes Kochonos pełnił rolę dyrektora strategicznego i zarządzającego w agencji.

Wlazło dodaje, że agencja "zachowuje swoje DNA" oparte na "odważnej kreacji połączonej ze strategicznym podejściem"

- Rozwijamy się jako agencja i jako zespół, w którym rozbudowaliśmy znacznie dział kreatywny. Planujemy także kolejne inwestycje w rozwój  produkcji treści audio i wideo, żeby usprawnić procesy produkcyjne - mówi Wlazło.

Digital ToolKit w Grandesach

Kolejną zmianą jest oparcie prac agencji o Digital ToolKit, narzędzie, które pozwala zarządzać całym procesem od strategii, kreacji, produkcji i emisji w sposób spójny i uwzględniający różne grupy docelowe, konteksty i potrzeby personalizacji komunikacji

- Efektywne zarządzanie komunikacją w tym ekosystemie, wymaga nowego podejścia i nowych narzędzi pracy. Naszą odpowiedzią jest praca dla klientów w oparciu o Digital ToolKit - podsumowuje Wlazło.

Dołącz do dyskusji: Agencja Grandes Kochonos zmienia nazwę na Grandesi

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
digigi
bez kochones? wykastrowali się totalnie?
odpowiedź