SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa Azoty z piątą edycją loterii „Dbamy o polską ziemię”

Grupa Azoty ponownie powierzyła agencji Unique One organizację loterii audioteksowej „Dbamy o polską ziemię – V edycja”.

Ogólnopolska loteria obejmuje swoim zasięgiem nawozy Grupy Azoty. Lista produktów promocyjnych znajduje się w regulaminie loterii na stronie  dbamyopolskaziemie.pl.

Okres przyjmowania zgłoszeń i sprzedaży promocyjnej trwa od: od 1 lutego 2022 r. do 30 kwietnia 2022 roku. Poza tym okresem, produkty promocyjne dostępne są w sprzedaży, jednak ich zakup nie uprawnia do udziału w loterii.

Ciągnik John Deere w loterii Grupy Azoty

Aby wziąć udział w loterii należy kupić jednorazowo produkt lub produkty promocyjne Grupy Azoty za co najmniej 1000 zł brutto, zarejestrować dowód zakupu poprzez stronę dbamyopolskaziemie.pl albo wysłać SMS na numer 70966 (0,62 zł z VAT) o treści: GRUPAAZOTY.numer paragonu fiskalnego lub GRUPAAZOTY.numer faktury. Loteria skierowana jest do osób pełnoletnich.

Do wygrania w loterii są następujące nagrody: 300 x karta przedpłacona o wartości 1000 zł oraz 3 x karta przedpłacona o wartości 10 000 zł. Dodatkowo wszystkie zgłoszenia biorą udział w losowaniu nagrody głównej – ciągnika John Deere 5075E.

Agencja Unique One odpowiedzialna jest za koncept kreatywny i przygotowanie materiałów promocyjnych (reklamy prasowe, spoty reklamowe) oraz obsługę loterii. Loterię wspiera kampania reklamowa w internecie (digital, YT) w prasie branżowej oraz w postaci materiałów POS.

Dołącz do dyskusji: Grupa Azoty z piątą edycją loterii „Dbamy o polską ziemię”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl