SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa Polsat we wspólnej kampanii zachęca do pomocy seniorom

Ruszyła wspólna kampania prospołeczna Grupy Polsat (Plus, Cyfrowy Polsat, Telewizja Polsat). Akcja zachęca do wsparcia seniorów w trudnym okresie epidemii Covid-19.

Article

Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na osoby starsze, których życie w czasie trwającej epidemii jest wyjątkowo trudne, skomplikowane i pełne przeszkód.

Konieczność odnalezienia się w cyfrowej rzeczywistości, robienie zakupów czy płacenie rachunków podczas trwającej epidemii to dla wielu starszych osób wyzwanie. Spoty promujące kampanię pokazują, jak w prosty sposób każdy z nas może pomóc seniorom w załatwianiu codziennych spraw.

- Przebieg epidemii zależy w dużym stopniu od nas samych, od tego, jaką postawę przyjmiemy. Dotyczy to nie tylko ograniczenia zachorowań, ale także ułatwienia przejścia przez ten trudny czas osobom, dla których jest to szczególne wyzwanie. Do takiej grupy należą właśnie seniorzy, którym poświęciliśmy naszą kampanię. Wierzymy, że drobne gesty mogą przynieść wielkie rezultaty - mówi Mirosław Błaszczyk, prezes zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus.

Kreacją kampanii zajęła się agencja Brain, produkcją TFP, a postprodukcją RIOdePost. Bartosz Prokopowicz wyreżyserował spoty. Zakupem mediów zajęło się biuro reklamy Polsat Media.

Dołącz do dyskusji: Grupa Polsat we wspólnej kampanii zachęca do pomocy seniorom

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ON
Dobry wieczór.o kilku tygodniach wyszedłem na spacer w Gdansku w okolice molo. . To wszystko wydaje sie jakim żartem koncerty balkonowe, zostań w domu wielkie kampanie i ogromne koszty tego wszystkiego. Wielka walka i inicjatywy dla ludzi ....a ludzie to maja gdzies. Były tłumy i 80 procent bez masek. Nie wiem czy One cos daje czy nie, ale jesli jest nakaz to dla mnie to rzecz oczywista. Tymczasem.... Tak na gorąco trace empatię dla swojego gatunku, bierze mnie zwyczajna złość. Tak trudno założyć maseczkę. Od teraz nie przelewam kasy na koncerty knajpy i inne akcje. Tym samym nie słucham płaczu , że czegoś inni oczekują od państwa,. Jeśli my ludzie nie możemy dać z siebie tak niewiele- (założyć maseczkę ) Zbieram na spadek dla moich dzieci i nie pójdę już w to miejsce póki będzie korona. I znów Ci co nie szanują innych terroryzują i niestety wygrali z tymi, którzy chcą być fer wobec współbraci. To ja z maseczką muszę uciekać.
odpowiedź
User
bomba
W takim razie niech seniorzy też pomogą społeczeństwu i niech nie łażą po 5 razy dziennie do sklepu po zupełnie niepotrzebne rzeczy i nie narażają innych. Dziękuję.
odpowiedź
User
rozczarowanie
co jak co ale dawno tak sztucznej i źle napisanej reklamy nie widziałem :/
odpowiedź