SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa SARE z 18,5 mln zł wpływów i 2,08 mln zł zysku netto w pierwszej połowie 2016 r.

Według szacunkowych danych Grupa SARE, zajmująca się głównie reklamą internetową, w minionym półroczu zanotowała 18,5 mln zł przychodów ze sprzedaży i 2,08 mln zł skonsolidowanego zysku netto.

Article

Szacunkowe dane finansowe Grupy SARE z minionego półrocza są nieco niższe niż jej wyniki z pierwszej połowy ub.r., kiedy zanotowała 19,3 mln zł wpływów ze sprzedaży i 2,1 mln zł zysku netto.

Sama spółka SARE od stycznia do czerwca br. miała 4,74 mln zł wpływów ze sprzedaży i 1,53 mln zł zysku netto.

Do Grupy SARE oprócz spółki SARE należy po 90 proc. udziałów w spółkach Inis i Mr Target, 89,1 proc. w Salelifter i 100 proc. w TeleTarget.

W połowie czerwca nowym prezesem Grupy SARE został Dariusz Piekarski, a poprzedni prezes Tomasz Pruszczyński przeszedł do rady nadzorczej. W Mr Target prezesem został Jarosław Nowak, a w INIS - Roman Grygierek.

Jednocześnie Grupa SARE kupiła od grupy Positive Technology spółkę mailPro specjalizującą się w realizacji kampanii e-mail marketingowych.

Dołącz do dyskusji: Grupa SARE z 18,5 mln zł wpływów i 2,08 mln zł zysku netto w pierwszej połowie 2016 r.

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl