SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Gruper.pl oddaje pieniądze klientom biura podróży Atena

Gruper.pl ogłosił, że zwróci w całości wpłacone pieniądze wszystkim klientom, którzy za pośrednictwem serwisu nabyli kupony biura podróży Atena, a nie mogli ich wykorzystać w związku z upadkiem biura.

Gruper.pl oddaje pieniądze klientom biura podróży Atena

Gruper.pl poinformował, że jak dotąd reklamacje zgłosiło ponad 100 osób. Portal spodziewa się, że w najbliższych dniach liczba ta może wzrosnąć do około 200.

Jednocześnie firma prosi o jak najszybszy kontakt wszystkich swoich klientów, których napotkały trudności w związku ze sprawą Ateny. Stworzyła ona dedykowany zespół w dziale obsługi klienta, który jest do dyspozycji osób zgłaszających reklamacje, chcących uzyskać odpowiedzi na swoje pytania i pozyskać wsparcie w odzyskaniu wpłaconych środków.

Gruper.pl zachęca także do korzystania z infolinii (+48 222 952 000), która w celu udzielenia pomocy osobom, które za pomocą serwisu nabyły kupony biura podroży Atena, działa w wydłużonych godzinach pracy. Z działem obsługi klienta można również kontaktować się mailowo (gruper@gruper.pl). Do klientów serwisu, którzy mogli zostać poszkodowani w wyniku problemów biura, został skierowany mailing zawierający informacje na temat podjętych przez Gruper.pl kroków oraz procedury zwrotu środków. Firma współpracuje również z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gruper.pl oddaje pieniądze klientom biura podróży Atena

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl