SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gry-online.pl, DomowyPrzedszkolak.pl i Lulek.tv w ofercie Atmedia

Strony Gry-online.pl, DomowyPrzedszkolak.pl i Lulek.tv dołączyły do oferty reklamowej Atmediów. Tym samym firma sprzedaje reklamy już w 31 serwisach internetowych.

Gry-online.pl, DomowyPrzedszkolak.pl i Lulek.tv w ofercie Atmedia

Gry-online.pl dołączyły w ofercie Atmediów do pakietu @vod obejmującego jeszcze 11 stron. W serwisie - należącym do firmy Gry-OnLine SA - oferowane są reklamy wideo oraz kampanie niestandardowe. Według Megapanelu witrynę w listopadzie ub.r. odwiedziło 1,5 mln użytkowników, którzy wykonali 36 mln odsłon.

Natomiast DomowyPrzedszkolak.pl i Lulek.tv - należące do firmy ABC Media Publishing - wzmocniły pakiet @kids. W obu serwisach oferowane są reklamy displayowe i kampanie niestandardowe. W grudniu ub.r. DomowyPrzedszkolak.pl miał 26 tys. unikalnych użytkowników, a Lulek.tv - 53 tys. (według danych Google Analytics).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gry-online.pl, DomowyPrzedszkolak.pl i Lulek.tv w ofercie Atmedia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl