SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grzegorz Kuć, Katarzyna Ługowska i Leszek Polkowski w agencji TEN Team

Działalność zaczęła agencja doradztwa komunikacyjnego TEN Team, której założycielem i prezesem jest Grzegorz Kuć. W firmie pracują też m.in. Leszek Polkowski i Katarzyna Ługowska.

Grzegorz Kuć Article

TEN Team specjalizuje się w employer brandingu, kompleksowej obsłudze eventów i targów oraz public relations. - Atmosfera pracy, nieszablonowe metody pracy projektowej oraz ciekawe pomysły na integrację pracowników, to po wynagrodzeniu, coraz częstsze kryteria wyboru pracodawcy przez pracowników. Wychodząc naprzeciw potrzebom wielu firm stworzyliśmy pakiet działań pozwalający skutecznie promować markę przyjaznego pracodawcy - opisuje Grzegorz Kuć, założyciel i prezes firmy.

Dyrektorem sprzedaży w agencji jest Leszek Polkowski, a managerem strategii komunikacji - Katarzyna Ługowska. Z firmą na stałe współpracuje 9 osób. Obecnie agencja jest w trakcie negocjowania dwóch dużych kontraktów.

Grzegorz Kuć poprzednio pracował w Grupie Trias, w ostatnich latach był członkiem zarządu w jej spółkach zależnych. Wcześniej był m.in. marketing communication managerem w Polskapresse (obecnie Press Polska) i jako kierownikiem linii biznesowej edition-creation & mobile w Infovide - Matrix.

Katarzyna Ługowska wcześniej pracowała w działach public relations firm Polska Press i Pretius oraz w agencji Testa Communications. Uczestniczyła też we wprowadzaniu na rynek marki TK Maxx oraz realizowała projekty specjalne dla magazynów „Gala” i „Claudia”.

Leszek Polkowski wcześniej był odpowiedzialny za sprzedaż w firmach Sony Music, Polskie Nagrania oraz GIG.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grzegorz Kuć, Katarzyna Ługowska i Leszek Polkowski w agencji TEN Team

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl