SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grzegorz Lewko w radzie nadzorczej PMPG Polskie Media

Walne zgromadzenie akcjonariuszy PMPG Polskie Media, wydawcy tygodników „Do Rzeczy” i „Wprost”, do rady nadzorczej powołało Grzegorza Lewko.

Article

Grzegorz Lewko od półtorej dekady prowadzi działalność w branży suplementami diety. W latach 2004-2019 zarządzał siecią sklepów oferujących suplementy diety i doradztwo dietetyczne, a 2010 roku zarządza własną marką suplementów diety This is BIO (od ub.r. w ramach spółki Cap Martin).

Wcześniej, w latach 2003-2004, pracował jako specjalista ds. handlowych w firmie Regis, zajmował się tam marką Activita (obecnie Activlab) obejmującą suplementy diety i żywność funkcjonalną.

Ukończył studia o specjalizacji odnowa psychosomatyczna w Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie.

W radzie nadzorczej PMPG Polskie Media są Tomasz Biełanowicz jako przewodniczący (od połowy 2007 roku), większościowy akcjonariusz spółki Michał M. Lisiecki (od maja ub.r.), Andrzej Chmiel (od połowy 2009 roku), Jan Karaszewski (powołany we wrześniu ub.r.) oraz Michał Krzyżanowski (od listopada 2018 roku).

W pierwszym kwartale br. grupa PMPG Polskie Media zanotowała spadek przychodów o 13 proc., natomiast wynik EBITDA firmy poszedł w górę z 1,05 mln zł straty do 36 tys. zł zysku, a strata netto zmalała z 1,34 mln zł do 106 tys. zł. W kwietniu firma zakończyła wydawanie tygodnika „Wprost” w wersji papierowej.

Członkami zarządu PMPG Polskie Media od maja ub.r. są Ewa Rykaczewska, Piotr Piaszczyk i Robert Pstrokoński.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grzegorz Lewko w radzie nadzorczej PMPG Polskie Media

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kraken
Ale ofensywa! Najpierw dziennikarza z krwi i kości szukali, teraz w zarządzie spec od suplementów diety. Jest w tym logika i konsekwencja
2 0
odpowiedź