SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grzegorz Makowski za Grzegorza Wilczka w Wydawnictwie „Przekrój”

Grzegorz Wilczek odchodzi z biura reklamy Wydawnictwa „Przekrój”, w którym zajmował stanowisko dyrektora. Jego obowiązki przejmuje Grzegorz Makowski.

Grzegorz Makowski za Grzegorza Wilczka w Wydawnictwie „Przekrój”

Grzegorz Wilczek pracował w biurze reklamy Wydawnictwa „Przekrój” przez 4 lata. Po przejęciu firmy przez Grzegorza Hajdarowicza odpowiadał za sprzedaż reklam nie tylko w tygodniku „Przekrój”, lecz także miesięczniku „Sukces”.

Obecnie Wilczek rozpoczyna własną działalność wydawniczą – będzie publikował miesięcznik. Szczegóły tego projektu mają być znane w przyszłym tygodniu.

Stanowisko Wilczka w biurze reklamy Wydawnictwa „Przekrój” przejmuje Grzegorz Makowski. W firmie pracuje od 4 lat, do tej pory pełniąc funkcję handlowca.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grzegorz Makowski za Grzegorza Wilczka w Wydawnictwie „Przekrój”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Wałęsa medialny
Teraz każdy dziennikarz powinien publikować własny co najmniej kwartalink, bo honoraria, które płaci się za teksty to wyżyć nie można. Dlatego w każdy "produkcie" kupa pogania kupę, a na rynek wchodzi kolejny magazyn z kółko powtarzanymi tekstami. Liczy się tylko dojście do reklamodawców, bo to że nikt tego nie czyta- a kogo to obchodzi? Tylko lasów szkoda!
8 8
odpowiedź