SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grzegorz Młodawski szefem zespołu social mediów w better. gaming agency

Better. gaming agency wzmacnia zespół social media. Na jego czele stanął Grzegorz Młodawski, a Hubert Pomykała objął stanowisko social media specialist.

Grzegorz Młodawski i Hubert Pomykała Article

Młodawski objął obowiązki head of social media. Młodawski związany jest z branżą gier od 25 lat, zaczynając jeszcze w kultowym czasopiśmie "Secret Service", po drodze zbierając doświadczenie współpracując między innymi z Electronic Arts, Fuero Games, BigPoint, czy współtworząc formaty wideo dla graczy w Wirtualnej Polsce.

W better. Grzegorz Młodawski zajmuje się mediami społecznościowymi od trzech lat dla klientów takich jak: CI Games (Sniper Ghost Warrior Contracts), United Label (Eldest Souls, Röki), Star Drifters (Driftland), Iron Wolf Studio (Destroyer: The U-Boat Hunter), Gruby Entertainment (Deadlink).

Zobacz: Maciej Sosnowski w better. gaming agency

Wraz z awansem Młodawskiego, agencja zatrudniła Huberta Pomykałę na stanowisko social media specialist. Zajmuje się mediami społecznościowymi należącymi do better., opiekując się także profilami następujących klientów: Mousetrap Games (m.in.: JARS, Green Thumb, Rocat Jumpurr, Minion Mash!) oraz Star Drifters (Lumencraft, Danger Scavenger, Driftland).

Pomykała od 2015 r. jest związany z mediami gamingowymi, publikując m.in. w dziale technicznym "CD-Action". Ponad 4 lata zajmuje się social mediami, pracując w agencjach reprezentujących profile klientów takich jak T-Mobile, Sephora, Kazar, Grycan, LG Polska, Nestle i wielu innych.

Zobacz: Jakub Krawczyński: z WP do better. gaming agency

Zespół social media w better. gaming agency zajmuje się prowadzeniem profili, kont i stron niezależnych twórców i wydawców gier. Czteroosobowa ekipa zajmuje się również aktywizacją społeczności oraz bezpośrednim kontaktem z graczami.

Dołącz do dyskusji: Grzegorz Młodawski szefem zespołu social mediów w better. gaming agency

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl