SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grzegorz Szczepański prezesem International Communications Consultancy Organisation

Na posiedzeniu zarządu międzynarodowej organizacji branżowej ICCO, do której należy Związek Firm Public Relations, Grzegorz Szczepański – CEO Hill+Knowlton Strategies Poland, dotychczasowy wiceprezes ICCO – objął funkcję prezesa. Jego kadencja potrwa dwa lata do 2024 roku.

Grzegorz Szczepański zastąpił Nitina Mantri, Group CEO AvianWE. Decyzja zapadła podczas posiedzenia ICCO (International Communications Consultancy Organisation) w Dubaju.

Szczepański jest jednym z założycieli, a także pierwszym prezesem Związku Firm Public Relations. Związany z branżą public relations od 30 lat. Pierwsze 10 lat pracował w agencjach Burson-Marsteller i Business Communications Associates, której był twórcą i prezesem do chwili przejęcia przez Edelman PR Worldwide.

Szczepański przed objęciem stanowiska prezesa zarządu Hill+Knowlton Strategies Poland przez 10 lat pełnił funkcje dyrektora ds. korporacyjnych kolejno w Banku Pekao SA, Providencie i Grupie Żywiec. W latach 2009-2010 zasiadał w zarządzie Międzynarodowego Stowarzyszenia Public Relations (IPRA Board Member). Laureat wyróżnień branżowych m.in.: PRO PR Globe Award 2020, Gwiazda PR 2021.

W tym roku Grzegorz Szczepański jest przewodniczącym jury jubileuszowej, dwudziestej edycji konkursu Złote Spinacze.

Poza Grzegorzem Szczepańskim, do władz ICCO dołączyli Heather Kernahan ze Stanów Zjednoczonych, która objęła funkcję wiceprezeski oraz Andras Sztaniszlav z Węgier będący nowym skarbnikiem. Szczepański we władzach organizacji zasiada od 2019 roku.

ICCO ogłosiło ponadto, że przyszłoroczny ICCO 2023 Global Summit odbędzie się w dniach 11 i 12 października w Warszawie.

Dołącz do dyskusji: Grzegorz Szczepański prezesem International Communications Consultancy Organisation

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl