SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

GTS Energis i TP SA wprowadzają nowe oferty dostępu do internetu

GTS Energis wprowadza od środy ofertę szerokopasmowego dostępu do internetu Multimo Easy bez określonych zobowiązań terminowych. Promocja, która obowiązuje do końca października, jest przeznaczona dla klientów indywidualnych posiadających linię telefoniczną Telekomunikacji Polskiej SA (TP SA). Sama TP SA wprowadziła promocję, polegającą m.in. na 1-złotowej opłacie za pierwszy miesiąc korzystania z usługi.

GTS Energis i TP SA wprowadzają nowe oferty dostępu do internetu

"Oferta Multimo Easy będzie obowiązywać od 5 września do 31 października 2007 roku i będzie dotyczyła wszystkich oferowanych w ramach Multimo prędkości (od 512 kb/s do 6144 kb/s). Jest ona skierowana do osób, które nie mają jeszcze umowy zawartej z GTS Energis na usługi dostępu do internetu Multimo" - podano w komunikacie.

Spółka podkreśla, że "opłata miesięczna nie różni się w znaczny sposób od opłat dla umów terminowych zawieranych na 12, 24 czy też 36 miesięcy". W przypadku najmniejszej przepustowości (512 kb/s) cena w nowej ofercie wynosi 59,78 zł brutto, natomiast w obowiązującej do końca września promocji MULTIlato cena wynosi odpowiednio: 63,44 zł, 45,75 zł i 41,48 zł w przypadku umów zawieranych na 12, 24 i 36 miesięcy.

GTS Energis wprowadził usługę szerokopasmowego dostępu do internetu dla klientów indywidualnych w styczniu tego roku. Spółka świadczy usługi telekomunikacyjne głównie dla przedsiębiorstw.

TP SA podała we wtorek, że od 1 września 2007 roku do 31 marca 2008 roku klienci mogą skorzystać z nowej promocji neostrady tp "mała cena".

"Dodatkowo, dzięki specjalnemu starterowi za pierwszy miesiąc korzystania z usługi zapłacą tylko 1,22 zł, a następnie zapłacą promocyjna cenę 9,90 zł lub 14,90 zł [w zależności od długości trwania umowy - przyp. ISB]" - podano w komunikacie.

Oferta dotyczy 5 opcji neostrady tp w prędkości od 256 kb/s do 6144 kb/s. Mogą z niej skorzystać tak nowi klienci, jak i ci, którzy korzystają już z neostrady tp w ramach umowy na czas nieokreślony lub w trakcie trwania promocji do końca kontraktu terminowego pozostanie im nie więcej niż 90 i nie mniej niż 30 dni.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: GTS Energis i TP SA wprowadzają nowe oferty dostępu do internetu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl