SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Słuchacze Złotych Przebojów wybiorą najlepszych artystów

Radio Złote Przeboje startuje z akcją „Gwiazdy rządzą w Radiu Złote Przeboje”, w ramach której słuchacze stacji wybiorą najlepszych artystów.

Article

Konkurs będzie przeprowadzany w motywie wyborów parlamentarnych. - Co by się stało, gdyby zamiast polityków kandydowały muzyczne gwiazdy? Tu uprawnieni do głosowania będą wyłącznie słuchacze stacji i to oni zdecydują, kto będzie rządzić na antenie - czytamy w opisie.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Akcja ruszy 18 września, a kandydaci znajdą się na pięciu listach wyborczych. Wyborcy, którzy uzasadnią swój głos będą mieli szansę na zdobycie nagrody pieniężnej w wysokości 500 zł. Nagrodę otrzymają autorzy najciekawszych wpisów.

Głosowanie potrwa do 13 października, a następnie nastąpi „cisza wyborcza”. W tym czasie komisja skrutacyjna zajmie się podliczaniem oddanych głosów.

Wyniki w dniu wyborów parlamentarnych

Wyniki wyborów zostaną ogłoszone na antenie 15 października podczas „Wielkiego muzycznego wieczoru wyborczego w Radiu Złote Przeboje”. W tym dniu poznamy 20 piosenek 20 gwiazd, które uzyskają najwięcej głosów i dowiemy się, kto rządzi na antenie stacji.

Akcję będzie wspierała „kampania wyborcza” w mediach społecznościowych Radia Złote Przeboje.

Według badania Radio Track w okresie od czerwca do sierpnia br. Złote Przeboje miały 2,5 proc. udziału w rynku słuchalności, wobec 2,9 proc. rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: Słuchacze Złotych Przebojów wybiorą najlepszych artystów

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pj
Golis boszzzzzzzzzz
4 0
odpowiedź
User
Słucham tylko mamy i Radia ZET
Mnie bardzo podoba się audycja Dzień dobry bardzo z Baleją, Starybratem i Gajdą.
3 7
odpowiedź
User
Słucham tylko mamy i Radia ZET
Żadnego wyślij swoje imię, sensacyjnych faktów oraz mniej reklam.
3 0
odpowiedź