SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gwiazdy z Radiem Zet

Gwiazdy muzyki w nowej kampanii reklamowej Radia Zet

Wraz z początkiem Nowego Roku ruszyła nowa kampania reklamowa pod hasłem "Radio ZET. To co lubisz - więcej muzyki". Jej celem jest zwrócenie uwagi słuchacza na to, że Radio ZET gra dużo dobrze dobranej muzyki.

"Muzykę tę dobieramy przy użyciu najlepszych światowych narzędzi, przy zachowaniu najwyższych obowiązujących standardów. Nowa kampania zwraca uwagę na muzykę, bo dotychczas Radio ZET było głównie kojarzone z wysokiej jakości informacją, współpracą z CNN-em, czy takimi przedsięwzięciami artystycznymi jak "100 twarzy Krystyny Jandy". Tymczasem z badań wynika, że słuchacze równie wysoko oceniają muzykę graną w Radiu ZET. Dlatego też nowa kampania ma zmienić ten sposób postrzegania Radia ZET i zwrócić uwagę na muzykę. Stąd też hasło kampanii "Radio ZET. To co lubisz - więcej muzyki" " - informuje nadawca.


W kampanii Radia ZET biorą udział największe gwiazdy polskiej muzyki. W spotach telewizyjnych, w których wystąpiły musiały się wykazać poczuciem humoru i dystansem do siebie.


Po raz pierwszy do kampanii reklamowej media zaplanował i zakupił dom mediowy Optimedia Poland. Strategią i kreacją najnowszej kampanii reklamowej Radia Zet zajęła się a agencja reklamowa PIN Direct należąca do grupy Leo Burnett.

Rozpoczęta 1-go stycznia kampania potrwa kilka miesięcy. Obejmie kampanię outdoorową, prasową i telewizyjną.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gwiazdy z Radiem Zet

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl