SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gwidon Humeniuk w zarządzie Cube Group

Gwidon Humeniuk dołączył do zarządu agencji Cube Group. Jednocześnie na stanowiska dyrektorów operacyjnych awansowali w firmie Katarzyna Janicka i Cezary Śledziak.

Gwidon Humeniuk w zarządzie Cube Group

Gwidon Humeniuk (na zdjęciu) w zarządzie agencji Cube Group będzie wspólnie z Andrzejem Cudnym, prezesem firmy, odpowiadać za jej rozwój strategiczny i umacnianie pozycji na rynku. Humeniuk wcześniej nadzorował spółkę z ramienia jej największego udziałowca – funduszu Xevin Investments.
Jednocześnie na stanowiska dyrektorów operacyjnych awansowali w Cube Group Katarzyna Janicka i Cezary Śledziak. Janicka, do tej pory pełniąca funkcję sales directora, będzie odpowiadać za nadzorowanie działań afiliacyjnych, monitorowanie zespołu accountów oraz pracę nad projektami specjalnymi. Natomiast Śledziak, wcześniej pracujący jako account director, obejmuje nadzór nad spółką zależną SEMtec, przejmując jednocześnie odpowiedzialność za cały obszar SEM w Cube Group.

Ponadto do firmy z początkiem lipca dołączyła Anna Staranowicz,  która kieruje działaniami PR-owymi, marketingowymi oraz szkoleniowymi. Wcześniej była związana m.in. z Top Consulting.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gwidon Humeniuk w zarządzie Cube Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl