SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Hala odlotów” miała 36 tys. widzów. Produkcja obniżyła oglądalność TVP Kultura

Ostatni sezon talk-show „Hala odlotów” w TVP Kultura oglądało średnio 36 tys. widzów. Misyjna produkcja, zakończona w zeszły czwartek, notowała słabsze udziały od średnich dobowych wyników stacji.

fot. tvp Article

Średnia oglądalność premierowych odcinków „Hali odlotów”, emitowanych na antenie TVP Kultura w czwartki o godz. 20.20, w okresie od 24 września 2015 roku do 14 stycznia 2016 roku, wyniosła 36 tys. widzów. Przełożyło się to na 0,23 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 0,13 proc. w grupie komercyjnej - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl.

Najwięcej widzów w analizowanym okresie zgromadził odcinek audycji pokazany 24 grudnia ub.r., czyli w wigilię. Oglądało go średnio 64 tys. widzów.

Data

Godz.

Wszyscy 4+

AMR

SHR %

24-12-2015

20:22

64 421

0,50%

17-12-2015

20:22

59 647

0,38%

15-10-2015

21:06

57 255

0,36%

Wyniki ostatniej edycji programu prowadzonego przez Katarzynę Janowską i Maxa Cegielskiego były niższe od średnich dobowych udziałów TVP Kultura, które w okresie od 29 września ub.r. do 14 stycznia br. wyniosły odpowiednio 0,49 proc. i 0,42 proc.

Zakończenie emisji „Hali odlotów” ma związek z tym, że współprowadząca program i szefowa TVP Kultura Katarzyna Janowska z końcem ub.r. odeszła z Telewizji Polskiej (więcej na ten temat).

„Hala odlotów” nadawana była w TVP Kultura od 2012 roku. Był to talk-show poświęcony tematyce kulturalnej, społecznej i psychologicznej. Jego prowadzący wychodzili od aktualnych wydarzeń wzbudzających emocje i kontrowersje, które były pretekstem do dyskusji na szerszej płaszczyźnie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Hala odlotów” miała 36 tys. widzów. Produkcja obniżyła oglądalność TVP Kultura

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Polones Coupe
Audycja bardziej pasująca do radia, niż do telewizji.
18 14
odpowiedź
User
San Martin
To niestety świadczy tylko o poziomie NARODU (zgodnie z prawicową pisownią). Najmniej czytający NARÓD w Europie ! A potem Beata Kempa, pani Zalewska i pan Waszczykowski zostają ministrami....
27 27
odpowiedź
User
nika
TEn program był beznadziejny! Spektrum gości bardzo ograniczone - towarzystwo z warszawskiego lewackiego Płacu Zbawiciela. Cegielski i Janowska zawsze traktujacy GAzete Wyborczą jak ostateczna wyrocznie
38 29
odpowiedź
User
Mario
Korwin the Best!
12 17
odpowiedź
User
pomruk
To tylko pokazuje zidiocenie narodu, który woli oglądać programy, gdzie się wszyscy przekrzykują, nie mając logicznych argumentów. Hala odlotów proponowała kulturalną dyskusję oponentów. Ktoś pisze, że audycja do radia - nie zgadzam się, np. we francuskiej tv jest sporo tego typu programów, mają one tez funkcje edukacyjna. U nas edukacja jest w rękach kleru, mediów, które promują agresywne postawy (telenowele paradokumentalne) oraz polityków, którzy z kulturą i myśleniem nie wiele mają wspólnego,
29 19
odpowiedź