SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Hanna Dworak senior project managerką w Enyo

Hanna Dworak awansowała w strukturach agencji Enyo – obecnie jako senior project managerka zarządza 8-osobowym zespołem. Pracuje tu od roku, do tej pory na stanowisku project managerki. 

Hanna Dworak Hanna Dworak

Jednym z jej pierwszych zadań w nowej roli była produkcja sesji zdjęciowej ogłaszającej nową ambasadorkę Lancôme - Igę Świątek.

Hanna Dworak ma bogate doświadczenie produkcyjne w Polsce oraz za granicą, zdobyte między innymi w Papaya Films, Flying Digital Content oraz Szut Szut Studio. Wcześniej pracowała również jako redaktorka w TVN (Grupa Discovery).

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W Enyo objęła początkowo stanowisko project managerki, a obecnie jako senior project managerki prowadzi 8-osobowy zespół, działający w obszarze produkcji, eventów oraz logistyki. Na co dzień zajmuje się również tworzeniem ofert przetargowych, koncepcji strategicznych oraz projektami z zakresu digital marketingu. Działa również w agencyjnym „zespole do zadań specjalnych”, w którym eksperci Enyo z różnych dziedzin wspólnie poszukują niestandardowych rozwiązań kreatywnych, na potrzeby obsługiwanych przez agencję klientów.

Hanna Dworak jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (kierunek: Socjologia stosowana i antropologia społeczna). 

Dołącz do dyskusji: Hanna Dworak senior project managerką w Enyo

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl