SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Hanna Lis o wpadce z papierosami w "Panoramie". „Chciałabym rzucić palenie”

Palę, ale wszystkich do tego zniechęcam – mówi Hanna Lis. Dziennikarka przyznaje, że nie lubi swojego nałogu i już kilkakrotnie próbowała z nim zerwać. W tym roku także jest to jej noworoczne postanowienie. Palenie jest jej zdaniem nie tylko bardzo niekobiece, lecz także stało się przyczyną jej zawodowej wpadki.

Hanna Lis, fot. Euzebiusz Niemiec/AKPAArticle

W lutym 2014 roku Hanna Lis prowadziła wydanie „Panoramy” o godzinie 18.00. Gdy została pokazana na szerokim planie, na stole obok szklanki z wodą widzowie mogli zobaczyć także paczkę papierosów Marlboro. Zaraz po zdarzeniu dziennikarka przyznała, że była to jej wina i przeprosiła widzów.

– Od razu przeprosiłam, bo to nie powinno się było zdarzyć, nie mam żadnego wytłumaczenia. Niestety, palę i bardzo wszystkich do tego zniechęcam. Był to rzeczywiście taki nerwowy moment, gdzieś tam biegłam z tymi papierosami, wpadłam do studia, położyłam na stole i tak zostało. Ale to się nie powinno było zdarzyć, więc wstydzę się bardzo do tej pory – mówi Hanna Lis.

Mimo zapewnień Hanny Lis, że paczka papierosów znalazła się w telewizyjnym studiu przypadkowo, internauci nie szczędzili dziennikarce złośliwych komentarzy. Na fanpage'u „Panoramy”na Facebooku zdarzenie określili jako product placement. Hanna Lis zdecydowanie zaprzecza tym pogłoskom.

– Nie, no oczywiście, wzięłam 20 mln od Marlboro. Nie, no błagam – mówi Hanna Lis.

Dziennikarka palić zaczęła już w szkole. Przyznaje, że pali bardzo dużo, ale nie lubi swojego nałogu i już kilkukrotnie próbowała z nim zerwać,  jak dotąd jednak bezskutecznie. W tym roku rzucenie palenie także znalazło się na liście jej postanowień noworocznych.

– Takich postanowień było już kilka, może tym razem będzie ostatnie. Miejmy nadzieję, bo to nie jest fajny nałóg, zwłaszcza dla kobiety – mówi Hanna Lis.

Dołącz do dyskusji: Hanna Lis o wpadce z papierosami w "Panoramie". „Chciałabym rzucić palenie”

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
;@
Wirtualne to juz pudelek?
odpowiedź
User
kuba
Znam ten ból. Paliłem 60 - 80 papierosów dziennie przez 27 lat. Od 16 lat nie palę, rzuciłem w jeden dzień.
Życzę wytrwałości !!!
odpowiedź