SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Hanna Lis przechodzi do Telewizji Polsat. Dziennikarka poprowadzi swój własny talk-show

W marcu  Polsat Cafe rozpocznie emisję nowego talk-show „Hanna Lis i on”. Program poprowadzi Hanna Lis, która wraca do Telewizji Polsat po ponad 10 latach nieobecności - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Hanna Lis, fot. akpaArticle

- Hanna Lis poprowadzi talk show w Polsat Cafe pod roboczym tytułem" Hanna Lis i On". Program wystartuje w wiosennej ramówce - informuje Wirtualnemedia.pl Jolanta Borowiec, szefowa Polsat Cafe.

Formuła talk-show Hanny Lis będzie podobna do emitowanego już w tej stacji od kilku sezonów talk-show Krzysztofa Ibisza „Demakijaż”. Różnica jednak polega na tym, że Ibisz przeprowadza wywiady ze znanymi kobietami, a Lis będzie rozmawiała z mężczyznami.

Hanna Lis zajmuje się dziennikarstwem politycznym i newsowym od 1992 roku. W połowie stycznia 2016 roku została zwolniona z redakcji „Panoramy” TVP2 (pracowała tam od 2012 roku). Wcześniej m.in. prowadziła „Wiadomości” TVP1, a w latach 2004-2007 „Wydarzenia” w Polsacie. W latach 1993-2001 była związana z „Teleexpressem” w TVP1. Lis miała także pokierować działem lifestylowym portalu natemat.pl, ale odeszła z serwisu w kwietniu 2016 roku.

Jesienią 2016 roku i wiosną 2017 roku była gospodynią emitowanego w TVN Style programu „Bez planu”, w którym odwiedzała różne części świata, pokazując widzom restauracje, sklepy, bazary oraz inne atrakcje turystyczne, a także szukała przepisów na lokalne dania. Cykl ten po dwóch sezonach został zdjęty z anteny z powodu wysokich kosztów produkcji.

Udział Polsatu Cafe w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2017 roku wyniósł 0,38 proc.