SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Hans Gruber dyrektorem ds. technologii w Bauer Media Group

Do Bauer Media Group jako dyrektor ds. technologii w obszarze biznesowym OCP (OCP- online comparison platform - internetowych platform porównawczych) dołączył Hans Gruber.

Od 1 marca Hans Gruber zasili zespół kierujący segmentem internetowych platform porównawczych Bauer Media Group (OCP). Poprzednio pracował w Verivox GmbH, jednej z wiodących firm OCP w Niemczech, gdzie pracował jako szef ds. informacji i zajmował się rozwojem firmy poprzez opracowanie szybszej i sprawniejszej platformy technicznej.

W Bauer Hans będzie odpowiedzialny za opracowanie wizji rozwoju technologicznego firmy dla całego segmentu internetowych platform porównawczych i jej wdrożenie.

Raphael Savalle, tymczasowy prezes Business Area zapewnia, że „Hans ma ponad piętnaście lat doświadczenia w zarządzaniu w szybko rozwijających się organizacjach technologicznych i przynosi pasję do opracowywania najnowocześniejszych produktów skierowanych do konsumentów”.

Do Grupy Bauer Media w Polsce należą również Grupa RMF i Wydawnictwo Bauer. W 2018 roku Wydawnictwo Bauer, publikujące kilkadziesiąt tytułów prasowych, zanotowało spadek wpływów sprzedażowych o 6,2 proc. do 464,33 mln zł, natomiast jego zysk netto zmalał ze 119,8 do 94,39 mln zł. Firma wydała 19,5 mln zł na aktualizacji wartości aktywów niefinansowych.


 

 

Dołącz do dyskusji: Hans Gruber dyrektorem ds. technologii w Bauer Media Group

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pizg
Przecież Hansa zrzucił z wieżowca Nakatomi niejaki John McClane...
odpowiedź
User
:D
A ma maly czolg? :)
odpowiedź
User
:D
A ma maly czolg? :)
odpowiedź