SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

HappyDay.pl już działa - oferty ogólnopolskie i z 7 miast

Agora uruchomiła swój serwis zakupów grupowych - HappyDay.pl. Startowi witryny towarzyszy duża kampania reklamowa.

HappyDay.pl już działa - oferty ogólnopolskie i z 7 miast

Na HappyDay.pl prezentowane są oferty ogólnopolskie (codziennie jedna) oraz z 7 dużych ośrodków miejskich: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Trójmiasta, Łodzi i aglomeracji śląskiej. Strona działa na zasadach typowych dla zakupów grupowych: usługi, bilety i produkty można kupić z kilkudziesięcioprocentową zniżką, o ile zakup zadeklaruje odpowiednio dużo osób.

>>> Ruszaj.pl - o2.pl wchodzi w zakupy grupowe

Sprzedażą ofert do HappyDay.pl zajmują się działy sprzedaży lokalnej „Gazety Wyborczej” wspierane przez osobny zespół doradców. W ramach programu edukacyjnego partnerom serwisu zapewniane są doradztwo i wsparcie ekspertów, a także weryfikacja możliwości realizacji oferty. Partnerzy mogą też liczyć na szeroką promocję w mediach należących do Agory - wszystkie oferty z HappyDay.pl będą promowane m.in. na stronach z grupy Gazeta.pl, w dzienniku „Metro” oraz w ogólnopolskim i lokalnych wydaniach „Gazety Wyborczej”.

>>> Łukasz Wejchert: Onet uruchomi serwis zakupów grupowych, zmiany w Zumi.pl

- Najistotniejsza jest dla nas jakość i wiarygodność, dlatego wszystkie oferty publikowane w serwisie pochodzą od partnerów, których możliwości i jakość usług zostały sprawdzone przez doradców sprzedażowych - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Dominika Derewicz, kierownik HappyDay.pl.


Startowi serwisu towarzyszy zaplanowana do końca czerwca kampania wizerunkowa, która obejmuje przede wszystkim media Agory: internet (m.in. Gazeta.pl, MSN.Gazeta.pl, Plotek.pl, Deser.pl, a także sieć reklamowa Google), prasę („Gazeta Wyborcza”, „Metro”), radio (Złote Przeboje, Roxy FM) oraz outdoor (ekrany cityInfo TV). Kreacje przygotowała agencja interaktywna Pro-Creation, a media zaplanował i zakupił dział promocji Gazeta.pl. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: HappyDay.pl już działa - oferty ogólnopolskie i z 7 miast

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tr
Znowu? Ile jeszcze takich samych serwisów? Niedługo już ludzie nie będą kupować tego czego potrzebują tylko to co akurat jest do kupienia na "serwisie ofertowym".
8 8
odpowiedź
User
korrado
czyli w myśl dobrej definicji marketingu, który uzmysławia konsumentom, że do życia niezbędne jest im coś o czym wcześniej nawet nie pomyśleli ;)... w internecie jak w życiu :)
8 8
odpowiedź
User
eq
W leadzie jest błąd - HappyDeal.pl
8 8
odpowiedź
User
kazik
Nie tak dawno na łamach GW mozna bylo przeczytać wzruszającą historię fryzjera, który sprzedał tysiące kuponów dzięki Grouponowi i teraz nie spi po nocach bo obcina klientów. Teraz Agora wypuszcza własny serwis zakupów grupowych...cóż za wspaniały zbieg okoliczności!
8 8
odpowiedź
User
Patryk
Porywający design...
8 8
odpowiedź