SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Harnaś w nowej reklamie wspiera strażaków

„Harnaś wspiera strażaków ochotników” to hasło nowej kampanii piwa Harnaś, produkowanego przez Carlsberg Polska. Marka kampanią komunikuje swoje wsparcie dla strażaków-ochotników.

Article

Fabuła najnowszego spotu marki Harnaś rozgrywa się w dawnych czasach. Bohaterami opowieści na małym ekranie są strażacy i Harnaś, którzy łączą siły we wspólnej akcji niesienia pomocy.

Spot jest emitowany od 19 lipca 2021 r. w głównych ogólnopolskich kanałach telewizyjnych oraz w kanałach tematycznych.

Marka Harnaś rozpoczyna także budującą świadomość projektu „Harnaś wspiera strażaków ochotników” kampanię digitalową, a w sierpniu komunikację wzmocnią o nośniki OOH.

Konkurs Harnasia dla strażaków OSP

Od początku lipca br. punkty sprzedaży, które mają w ofercie piwo Harnaś mogą dołączać do loterii i wskazać konkretną Ochotniczą Straż Pożarną, która otrzyma dofinansowanie, jeżeli dany sklep zostanie wylosowany w finale loterii. Nagrodami będą bony na zakup sprzętu i doposażenia o wartości 3 tys. zł. W sumie bony otrzyma 75 jednostek OSP, a całkowita wysokość nagród to 225 000 zł.

Już wkrótce na stronie piwoharnas.pl wystartuje też organizowany przez markę Harnaś konkurs konsumencki, do którego będą mogły zgłosić się chętne jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych. 10 jednostek OSP, które otrzymają najwięcej głosów od konsumentów, zdobędzie nagrody pieniężne w wysokości 5 tys. zł. każda. Łączna pula nagród wynosi 50 000 zł.

Dla podkreślenia zaangażowania we współpracę ze Związkiem OSP RP, Carlsberg Polska zmienił obowiązującą od 2019 roku szatę graficzną opakowań. W lipcu do sklepów trafiają produkty z nowymi etykietami - dotychczasowe miejsce Harnasia zajął wizerunek strażaka ochotnika w pełnym ekwipunku.

30-sekundowy spot wyreżyserowany przez Michała Bulika wyprodukował dom produkcyjny Sputnik. Za kreację odpowiada agencja Grey, a za zakup mediów dom mediowy Initiative.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Harnaś w nowej reklamie wspiera strażaków

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mike
Harnaś to nie piwo, a napój piwopodobny w mojej okolicy spożywany głównie przez meneli.
3 3
odpowiedź
User
.
Strażak w większości przypadków to cwany wieśniak który czeka na emeryturę po 15 latach więcej leży niż pracuje a posadę w straży ma zalatwioną po znajomości.
1 5
odpowiedź
User
Gość
Tak wszystko fajnie tylko że nie można oddawać głosów wyskakuję błąd na każdej jednostce w Polsce
1 0
odpowiedź