SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Havas PR Warsaw: wraca Canal+, nowy projekt dla marki Finish

Agencja Havas PR Warsaw poinformowała, że w styczniu br. do jej stałego grona klientów wrócił Canal+. Agencja zrealizuje także całoroczny projekt z obszaru CSR dla marki Finish, z którą współpracowała do tej pory projektowo.

Tomasz LisTomasz Lis

Umowa z Canal+ obowiązuje od początku stycznia 2021 roku. W ramach współpracy agencja zajmuje się pełną, bieżącą obsługą, obejmującą między innymi komunikację produktową czy promowanie produkcji oryginalnych Canal+. Wcześniej strony współpracowały przez cztery lata, do czerwca 2020 roku.

Canal+ od 2018 rok współpracuje w obszarze obsługi kreatywnej z agencją reklamową Havas Warsaw.

Agencja nawiązała również współpracę z marką produktów do zmywania naczyń Finish (z portfolio Reckitt Benckiser). To  już druga współpraca projektowa agencji z tą firmą. Poprzednia realizacja dla marki Finish – „Time Maker” zaowocowała kontynuacją, tym razem na większą skalę. W tym roku projekt będzie realizowany w ramach obszaru CSR.

Od stycznia tego roku Havas PR Warsaw przejął od R4S obsługę komunikacji korporacyjnej IKEA Retail w Polsce. Oba podmioty współpracowały już wcześniej, w latach 2015-2018.

Nowi klienci Havas PR Warsaw

- Cieszymy się, że wracają do nas klienci, z którymi pracowaliśmy wcześniej, a obecni powierzają nam coraz szerszy zakres zadań. To dla nas bardzo dobry początek roku, ale nie świętujemy tylko skupiamy się już na jak najpełniejszej realizacji powierzonych celów. Liczymy, że czas na wspólne świętowanie z Klientami znajdzie się na koniec roku, po podsumowaniu zrealizowanych kampanii - powiedział Tomasz Lis, executive director Havas PR Warsaw.

Tomasz Lis zarządza agencją Havas PR Warsaw od września ubiegłego roku. Zajmująca poprzednio to stanowisko Alicja Górka-Pruszczak zakończyła pracę w firmie.

Dołącz do dyskusji: Havas PR Warsaw: wraca Canal+, nowy projekt dla marki Finish

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl