SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wysyp premier serialowych i filmowych w HBO

Kolejna odsłona historii Roberta Dursta już 22 kwietnia w HBO Max. „Przeklęty II” to kontynuacja głośnego serialu dokumentalnego Andrew Jareckiego. Autorzy odkryją jeszcze więcej tajemnic skrywanych przez oskarżonego o morderstwo milionera. Poza tym, w ofercie HBO pojawi się wiele innych filmowych i serialowych nowości.

„Przeklęty II”, HBO i HBO Max „Przeklęty II”, HBO i HBO Max

„Przeklęty II” to sześcioodcinkowa kontynuacja serialu dokumentalnego „Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta” Andrew Jareckiego, który zadebiutował na antenie HBO w 2015 roku. W części drugiej twórcy prowadzą swoje śledztwo na przestrzeni kolejnych ośmiu lat. Odkrywają ukryte materiały, rozmowy Dursta z więzienia, a także wywiady ze świadkami, którzy dopiero teraz odważyli się mówić.

Na kilka godzin przed premierą ostatniego odcinka Durst został aresztowany w Los Angeles za morderstwo swojej długoletniej przyjaciółki Susan Berman. „Przeklęty II” skrupulatnie opisuje śledztwo trwające przez następne osiem lat, podczas których Durst oczekiwał i uczestniczył w procesie, odkrywając nowe informacje i śledząc rozwój sprawy przedstawianej przez prokuratora.

Poza tym, w kwietniu w ofercie HBO obejrzymy następujące nowości:   
Seriale   
* „Mój agent” - Serial Playera. Topowi agenci mają swoje sposoby na okiełznanie najbardziej wymagających i kapryśnych gwiazd. Serial ujawnia szczegóły i triki związane z ich pracą. 
* „Conan O'Brien wylatuje” („Conan O’Brien must go”) - Serial podróżniczy, w którym Conan O’Brien poznaje lokalne kultury i nawiązuje kontakt z fanami, poznanymi wcześniej za sprawą podcastu.
* „Sierra Madre: Wstęp wzbroniony” („Sierra Madre: Clash in Paradise”) - W najbogatszej gminie Meksyku pewien zaślepiony ambicjami mężczyzna zrobi wszystko, aby utrzymać swój status.
* „Velma II” - Ta nowa odsłona historii Scooby-Doo odkrywa początki Mystery, Inc. widziane oczami Velmy Dinkley.
* „We’re Here IV” - Sasha Velour, Priyanka, Jaida Essence Hall i Latrice Royale szerzą dalej miłość i więzi w małych miasteczkach Ameryki poprzez sztukę drag queen.

Filmy   
* „Niepamięć” („Oblivion”) - Pewien człowiek konfrontuje się z przeszłością, co poprowadzi go w pełną odkupienia i odkryć podróż podczas walki o ocalenie ludzkości.   
* „Polowanie” („The Hunt”) - Grupa z elit zbiera się, aby dla sportu polować na zwykłych ludzi. Wszystko do czasu, kiedy jedna z ofiar postanawia nie dać za wygraną.   
* „Perska wersja” („The Persian Version”) Samotna matka wygrywa na loterii, ale marnuje szansę, którą dał jej los. Wiele lat później walczy o odbudowanie swojego życia i odkupienie.
* „Gniew Becky” („The Wrath of Becky”) - Becky dwa lata wcześniej uciekła przed brutalnym atakiem. Dziś jednak musi stanąć twarzą w twarz z przywódcą organizacji faszystowskiej.
* „Dla Laslie” („To Leslie”) - Samotna matka wygrywa na loterii, ale marnuje szansę, którą dał jej los. Wiele lat później walczy o odbudowanie swojego życia i odkupienie.
* „Rodzinny interes” („Family Business”) - Skonfliktowany ze swoim ojcem mężczyzna prosi o pomoc dziadka-kryminalistę w dokonaniu lukratywnego napadu.   
* „Skończ z tymi kłamstwami” („Lie With Me”) - Odnoszący sukcesy pisarz po raz pierwszy od lat powraca do rodzinnego miasta, gdzie staje twarzą w twarz ze wspomnieniami swojej pierwszej miłości.
* „Mieszaniec” („Mutt”) - Fena, młody transseksualny facet z Nowego Jorku, mierzy się z coraz trudniejszym dniem, kiedy stare relacje wracają do jego życia.   
* „Obciążeni” („the Burdened’) - Kiedy Isra’a i Ahmed, rodzice trójki dzieci, dowiadują się, że kobieta ponownie jest w ciąży, muszą podjąć trudne decyzje.   
* „Życie na talerzu” („Two Many Chefs”) - Ambitny szef kuchni Mikel otrzymuje niespodziewaną wizytę ojca i wszystkie jego pomysły dotyczące gotowania oraz życia zostają wystawione na próbę.   
* „Mamma Mia!” - Kinowa wersja musicalu opartego na piosenkach legendarnej grupy ABBA. Gwiazdorska obsada z brawurową Meryl Streep na czele.   
* „Mamma Mia! Here We Go Again” - Oryginalna obsada powraca po dziesięciu latach na grecką wyspę w drugiej części kasowego hitu.   
* „Koty” („Cats”) - Zdobywca Oscara Tom Hopper przedstawia współczesną adaptację słynnego musicalu Andrew Lloyda Webbera.   
* „Francuski pocałunek” („French Kiss”) - Kate i narzeczony Charlie wydają się być gotowi na wspólne życie. Pewnego dnia jednak Charlie jedzie do Paryża, gdzie zakochuje się w Juliette.   
* „Truposze nie umierają” („The Dead Don't Die”) - Bill Murray, Adam Driver i Tilda Swinton jako bohaterowie, którzy łączą siły, gdy zmarli zaczynają wstawać z grobów w sennym miasteczku Centerville.   
* „Jak tam Katia?” („How Is Katia?”) - Anna marzy o lepszym życiu dla siebie i swojej córki i zaciąga kredyt hipoteczny. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z jej planem.   
* „Seneka, czyli o powstawaniu trzęsień ziemi” („Seneca - On the Creation of Earthquakes”) - Spojrzenie na relacje pomiędzy niesławnym cesarzem Neronem, a jego wieloletnim mentorem Seneką.   
* „Co widziała Lucia” („What Lucia Saw”) - Prawdziwa historia kobiety, która była świadkiem zabójstwa sześciu księży jezuitów i dwóch kobiet przez salwadorską armię w 1989 roku.

 
Dokumenty   
* „Amerykański zamach: Droga do Oklahoma City” („An American Bombing: The Road to April 19th”) - Analiza wzrostu nastrojów antyrządowych i rodzimego terroryzmu przez pryzmat zamachu bombowego w Oklahoma City w 1995 roku.   
* „Sprawa Goldmana” („The Goldman Case”) - Kroniki procesu stulecia, który podzielił Francję, a także pogłębił przepaść między prawicowymi i lewicowymi intelektualistami.   
* „Przeklęty II: Życie i śmierci Roberta Dursta” („Jinx II: The Life And Deaths Od Robert Durst”) - Śledztwo trwa przez kolejne osiem lat. Pojawiają się nowe materiały i świadkowie, którzy do tej pory się nie zgłosili.

Kwietniowe nowości w HBO Max dzień po dniu (16 - 30 kwietnia)   
16 kwietnia   
„Pani sprzątająca III”, odc. 6   
„Dawka Synanonu: Czy lekarstwo stało się kultem?”, odc. 3


17 kwietnia   
„Młody Sheldon VII”, odc. 7   
„Amerykański zamach: Droga do Oklahoma City”


18 kwietnia   
„Mój agent”, 1-6   
„Mój agent II”, odc. 1-6   
„Przez most”, odc. 6-7   
„Kampania dziewczyn”, odc. 7   
„Conan O'Brien wylatuje”, odc. 1-4   
„Sprawa Goldmana”


19 kwietnia   
„Na planie XXI”, odc. 16   
„Royal Crackers II”, odc. 8   
„Niepamięć”   
„Polowanie”   
„Perska wersja”   
„Gniew Becky”   
„Dla Laslie”   
„Rodzinny interes”   
„Skończ z tymi kłamstwami”   
„Mieszaniec”   
„Obciążeni”


20 kwietnia   
„Lu & The Bally Bunch”, odc. 20-75   
„Lu & The Bally Bunch – Shorts”, odc. 14 - 25   
„Jerrod Carmichael: Reality Show”, odc. 4


21 kwietnia   
„Sierra Madre: Wstęp wzbroniony”, odc. 1-2   
„Ninja Kamui IV”, odc. 11


22 kwietnia   
„All American VI”, odc. 3   
„Sympatyk”, odc. 2   
„Przeklęty II: Życie i śmierci Roberta Dursta”, odc. 2   
„Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem XI”, odc. 9


23 kwietnia   
„Pani sprzątająca III”, odc. 7   
„Dawka Synanonu: Czy lekarstwo stało się kultem?”, odc. 4


25 kwietnia   
„Kampania dziewczyn”, odc. 8   
„Velma II”, odc. 1-10   
„Życie na talerzu”


26 kwietnia   
„Na planie XXI”, odc. 17   
„Royal Crackers II”, odc. 9   
„Mamma mia!”   
„Mamma Mia! Here We Go Again”   
„Koty”   
„Francuski pocałunek”   
„Truposze nie umierają”   
„Jak tam Katia?”   
„Seneka, czyli o powstawaniu trzęsień ziemi”   
„Co widziała Lucia”


27 kwietnia   
„Alice & Lewis II”, odc. 27-52   
„Tiny Toons Looniversity: Spring Beak”   
„Tiny Toons Looniversity”, odc. 1-10   
„Jerrod Carmichael: Reality Show”, odc. 5   
„We’re Here IV”, odc. 1


28 kwietnia   
„Sierra Madre: Wstęp wzbroniony”, odc. 3   
„Ninja Kamui”, odc. 12


29 kwietnia   
„All American VI”, odc. 4   
„Sympatyk”, odc. 3   
„Przeklęty II: Życie i śmierci Roberta Dursta”, odc. 3


30 kwietnia   
„Pani sprzątająca III”, odc. 8

Dołącz do dyskusji: Wysyp premier serialowych i filmowych w HBO

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl