SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Helena Smoczny i Tomasz „Owca” Zieliński w agencji Endless

Do zespołu kreatywnego agencji Endless dołączyli Helena Smoczny, senior art director oraz copywriter Tomasz „Owca” Zieliński. 

Tomasz „Owca” Zieliński z branżą reklamową związany jest od ponad 20 lat. Zdobywca złotego lwa w Cannes, zielonego ołówka D&AD, kilkunastu mieczy KTR i statuetek Effie oraz kilkudziesięciu innych nagród na festiwalach w kraju i za granicą. Do niedawna Zieliński pełnił funkcję Associate Creative Directora w agencji DDB. Wcześniej pracował między innymi w Ogilvy, Leo Burnett, Publicis Poland czy Saatchi & Saatchi.

Od kiedy pamiętam „Owca” pracował w czołowych polskich agencjach, gdzie tworzył największe kampanie i zdobywał najważniejsze nagrody. Teraz jest częścią zespołu Endless i jestem przekonany, że tak naprawdę dopiero się rozkręca   – mówi Franciszek Toeplitz, jeden z założycieli agencji.

Zieliński tworzył kampanie dla największych marek - m.in. McDonald’s, T-Mobile, Wedel, Millennium Bank, Orange, Plus, Renault, Toyota, US Pharmacia czy UPS.

Jednym z kluczowych członków zespołu kreatywnego jest również Helena Smoczny, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych i doświadczona senior art director.

Smoczny tworzyła już w agencji kampanie dla TVN czy Polpharma. Ponadto współtworzyła najważniejsze w tym roku prezentacje przetargowe agencji. Wcześniej pracowała w agencjach DDB i Grey.

- Z Heleną Smoczny pracowałem przed laty w DDB, gdzie wspólnie tworzyliśmy kampanie dla McDonald’s, w tym pierwszą płatną kampanię reklamową na Instagramie w Polsce, czy niezapomnianą platformę „Niestraszki” dla PZU – uzupełnia Tytus Klepacz, zarządzający zespołem kreacji Endless wspólnie z Franciszkiem Toeplitzem.