SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Helios zaprasza na darmowe seanse filmowe bohaterów Powstania Warszawskiego

Z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego sieć kin Helios przygotowała specjalną akcję "Bilet dla Powstańca". Do końca roku bohaterowie tego historycznego zrywu mogą skorzystać z zaproszenia sieci do jednego z jej kin na dowolnie wybrany seans filmowy.

Article

Aby uhonorować uczestników walk sprzed 75 lat, sieć kin Helios przygotowała specjalną akcję "Bilet dla Powstańca". Od 1 sierpnia wszyscy Powstańcy Warszawscy mogą wybrać się do jednego z 47 kin Heliosa w całej Polsce i wraz z osobą towarzyszącą zobaczyć dowolnie wybrany film.

Jak otrzymać "Bilet dla Powstańca"? Należy okazać przy kasie kinowej dokument potwierdzający udział w Powstaniu Warszawskim - np. legitymację związku zrzeszającego uczestników Powstania Warszawskiego, Kartę Powstańca (wydawaną przez ZTM) lub zaświadczenie wydane przez Urząd do Spraw Kombatantów.

- Będziemy zaszczyceni, goszcząc w naszych salach kinowych uczestników Powstania Warszawskiego. W naszej akcji chcemy wyrazić wdzięczność za ich odwagę i postawę. Wierzymy, że z "Biletem dla Powstańca" będą oni mogli atrakcyjnie spędzić czas w kinie, oglądając jedną z wielu ciekawych propozycji filmowych - mówi Tomasz Jagiełło, prezes sieci kin Helios.

Akcja realizowana jest we wszystkich kinach sieci Helios w całej Polsce do końca tego roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Helios zaprasza na darmowe seanse filmowe bohaterów Powstania Warszawskiego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl