SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Skumulowane gigabajty internetu w ofercie Heyah

Od wtorku użytkownicy taryfy „Dniówka” w Heyah (T-Mobile) mogą otrzymać dodatkowe gigabajty po doładowaniu, w ramach promocji „Gigabajty od Heyah”. Jest bowiem możliwość kumulowania zapas netu, by wykorzystać go w dogodnym momencie.

Nowa funkcja uruchomiona przez operatora powoduje, że niewykorzystane gigabajty nie przepadają, a aby przedłużyć ich ważność, wystarczy doładować konto przed upływem ważności bonusu. Można to zrobić na dwa sposoby: korzystając z aplikacji „Moja Heyah” lub „Mój T‑Mobile”, lub przez stronę doladuj.heyah.pl lub doladowania.t-mobile.pl.

W przypadku nowego klienta bonusowe GB zostaną dodane do konta również po pierwszym doładowaniu konta w dowolnym kanale, pod warunkiem że zostanie ono wykonane w ciągu 30 dni od aktywacji karty SIM. Aktywacja bonusu zostanie potwierdzona wiadomością SMS. W zależności od kwoty doładowania można otrzymać pakiet gigabajtów różnej wielkości. Im większa kwota doładowania, tym większy bonus.

W roku 2021 T‑Mobile Polska osiągnął przychód w kwocie 6,5 mld zł, a to oznacza wzrost o 0,9 proc. względem wyniku z roku poprzedniego. Wzrósł także zysk EBITDA AL. - o 4,6 proc., osiągając poziom 1,76 mld zł. Wzrosła też baza klientów: telekom na koniec roku miał ich ponad 11,5 mln.

Dołącz do dyskusji: Skumulowane gigabajty internetu w ofercie Heyah

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Maniakasp
O proszę, fajna informacja, dzięki!
odpowiedź