SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Monika Podsiadło i Jarosław Sutarzewicz dołączyli do kierownictwa Hill+Knowlton Strategies

W agencji W Hill+Knowlton Strategies awanse otrzymali Monika Podsiadło (nowa account director) i Jarosław Sutarzewicz (nowy director public affairs & defense). Tym samym, dołączyli do kierownictwa firmy.

Monika Podsiadło i Jarosław SutarzewiczArticle

Monika Podsiadło na stanowisko account director w zespole komunikacji marketingowej awansowała z pozycji senior associate. Odpowiada za  wzmocnienie i rozbudowę kompetencji wykraczających poza tradycyjny repertuar działań public relations oraz dbałość o wysoki poziom świadczonych usług.

Z agencją Hill+Knowlton Strategies po raz pierwszy związana była w latach 2009-2012. Później, do 2016 pracowała w Multi Communications, po czym znowu wróciła do H+K. Specjalizuje się w brand PR, z naciskiem na komunikację marek z takich branż jak retail, interior design, FMCG oraz z segmentu beauty.

Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Równolegle studiuje też finanse w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Jarosław Sutarzewicz obecnie pracuje dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych, współtworząc strategie z zakresu public policy i advocacy. Na nowym stanowisku planuje dalszy rozwój kompetencji zespołu w obsłudze firm z branży lotniczej i obronnej oraz prowadzeniu multikanałowych kampanii na rzecz instytucji europejskich. Jest też w gronie trenerów H+K, którzy szkolą konsultantów agencji z regionu EMEA w zakresie client service i strategii komunikacji.

Jarosław Sutarzewicz w H+K Strategies pracuje od 2016 roku. Dotychczas pełnił funkcję senior advisora.  Poprzednio przez wiele lat kierował sekcją protokolarną w ambasadzie USA w Warszawie.  Karierę zawodową zaczynał w Polskim Funduszu Kapitałowym, gdzie odpowiadał m.in. za wdrożenie międzynarodowego portalu B2B oferującego rozwiązania offsetowe dla sektora obronnego.

Ukończył Uniwersytet im. Adam Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Anglistyki.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Monika Podsiadło i Jarosław Sutarzewicz dołączyli do kierownictwa Hill+Knowlton Strategies

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl