SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Huawei powiększa zespół PR, dołączają Dorota Rakowska, Jarosław Bukowski i Jakub Kuźnik

Do działu marketingu Huawei w Polsce dołączają Dorota Rakowska, Jarosław Bukowski i Jakub Kuźnik. Wzmocnią zespół kierowany przez Dorotę N. Haller w obszarze public relations.

Jarosław Bukowski, Dorota Rakowska i Jakub KuźnikArticle

W czerwcu Dorota N. Haller awansowała na stanowisko wiceprezeski marketingu Huawei na region Europy Centralnej, Wschodniej, Turcji, krajów nordyckich i Kanady w Huawei Consumer Business Group.

Dorota N. Haller do tej pory zajmowała stanowisko dyrektorki marketingu, komunikacji i digitalu. Wiosną 2021 roku - po połączeniu działów marketingu i e-commerce zaczęła być odpowiedzialna również za dział e-commerce. Z firmą związana od jesieni 2017 roku.

Haller będzie równolegle pełniła funkcję rzeczniczki prasowej marki Huawei w regionie CEE & Nordic.

– Funkcja VP marketingu i rzeczniczki prasowej w regionie CEE & Nordic jest niezwykle odpowiedzialna. Jestem zaszczycona zaufaniem, jakim obdarzył mnie regionalny Zarząd Huawei. Odpowiadam teraz za komunikację jednej z największych firm technologicznych na świecie w dużym regionie europejskim i przyjmuję to ambitne wyzwanie z pokorą. Mój awans pokazuje, że „Make It Possible” to nie tylko hasło, ale rzeczywistość, którą żyjemy w Huawei – powiedziała Dorota Haller, CMO Huawei CBG Polska oraz VP marketing Huawei CEE & Nordic.

Nowe osoby w Huawei

Do zespołu kierowanego przez Dorotę N. Haller dołączają nowi członkowie zespołu. Wspomogą szeroką komunikację wokół oferty produktów z segmentu premium oraz pozostałych półek cenowych, a ponadto usług dla konsumentów i biznesu, rozwiązań dla motoryzacji oraz inteligentnego domu.

Dorota Rakowska objęła stanowisko szefowej zespołu PR Huawei w Polsce. Przejęła obowiązki Beaty Chądzyńskiej, która rozstała się z firmą w marcu tego roku.

Dorota Rakowska prowadziła wcześniej wiele projektów związanych z marką i marketingiem, będąc m.in. szefową marketingu w Samsung Electronics, czy też zastępcą dyrektora komunikacji Orange. Dodatkowo pracowała jako menedżerka produktu oraz realizowała projekty w zespole sprzedaży.

Jarosław Bukowski objął w Huawei stanowisko PR managera. Ma 15-letnią praktykę w komunikacji, sprzedaży i marketingu produktowym. Doświadczenie zdobywał w LG Electronics dochodząc do roli senior product marketing managera.  W agencji Havas PR jako consulting director pozyskiwał i opiekował się klientami z obszaru nowych technologii oraz sektora startupów. W ramach agencji oraz własnej praktyki biznesowej pracował dla klientów takich, jak TIER Mobility, OPPO, ERGO Technology, Telemedi.co, czy Booksy.

Jakub Kuźnik objął stanowisko starszego specjalisty ds. PR. Ma 9 lat doświadczenia w komunikacji marketingowej, PR produktowym i korporacyjnym dla firm z sektora nowych technologii, nieruchomości oraz HR. Wcześniej pracował w firmie Echo Investment, gdzie jego zadaniem było opracowanie i wdrożenie strategii wizerunkowej oraz komunikacyjnej B2C sektora mieszkaniowego firmy. Zajmował się również tworzeniem treści  i zarządzał projektem Eko Echo. Wcześniej, z ramienia agencji PR Zoom bsc, pracował dla marek takich jak CBRE, PDD, Santander Bank Polska, Abile Consulting, Personnel Service czy Exact Systems. Doświadczenie zdobywał także m.in. w Polskim Związku Kolarskim oraz PLL LOT. 

Dołącz do dyskusji: Huawei powiększa zespół PR, dołączają Dorota Rakowska, Jarosław Bukowski i Jakub Kuźnik

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl