SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Huta 19 wiodącą agencją marki Tyskie

Agencja Huta 19 im. Joachima Fersengelda została wiodącą agencją marki piwa Tyskie (Kompania Piwowarska).

Article

Huta 19 im. Joachima Fersengelda czuwa nad strategią oraz kreacją i egzekucją działań w ATL, PR i influencer marketingu. Agencja odpowiedzialna jest też za akcje niestandardowe i współpracę z Kanałem Sportowym.

Współpraca Tyskiego z Hutą 19 zorientowana jest na wzmacnianie platformy "Przejdźmy na Ty" we wszystkich kanałach i wykorzystanie kreatywnego potencjału platformy w działaniach niestandardowych.  

Wcześniejsze kampanie reklamowe Tyskiego pod kątem strategiczno-kreatywnym realizowała agencja Bardzo.

Za współpracę z Tyskim po stronie agencji odpowiada zespół -  z ramienia kreacji dyrektorzy kreatywni Dariusz Rzontkowski i Mateusz Żdanko wspierani przez seniorskie teamy - Łukasza Ufnalewskiego i Dariusza Szablaka oraz Marcina Grzesiewskiego i Mateusza Palkę; z działu obsługi klienta zespół zarządzany przez Dorotę Kielan i Jacka Jankowskiego, a PR i influencer marketing prowadzi Justyna Sztengreber, public relations dairector Huty 19.

- Zmieniający się kontekst mediowy (szczególnie w pandemii) pokazał nam konieczność zmian w kierunku zupełnie innego modelu współpracy z Partnerami. W ramach wewnętrznego projektu optymalizacji procesu współpracy z agencjami Kompania Piwowarska zdecydowała się na rozszerzenie współpracy z agencją Huta 19 powierzając agencji oprócz marki Żubr również markę Tyskie - przekazała portalowi Wirtualnemedia.pl Justyna Sztengreber

Huta 19 obsługuje Tyskie

Zespół Huty 19 zrealizował w tym roku dwie niestandardowe akcje marki – porozumienia Krzysztofa Stanowskiego i Marcina Najmana oraz reklamę prasową w tygodnikach Newsweek i Sieci.

Tyskie to czwarta marka z portfolio Kompanii Piwowarskiej, która wybrała Hutę 19 do stałej współpracy. Agencja współpracowała wcześniej z markami Prażubr i Dębowe, a od 4 lat prowadzi działania online i w social mediach dla Żubra, od roku 2020 wspierając markę także pod kątem public relations.

Dołącz do dyskusji: Huta 19 wiodącą agencją marki Tyskie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl