SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Hypermedia stawia na IT. Michał Kreczmar szefem e-commerce, odchodzi Paweł Wiśniewski

Agencja Hypermedia (należąca do Dentsu Aegis Network) zakończyła reorganizację i skupia się na usługach z zakresu e-commerce i IT. Z firmy odchodzi dotychczasowy dyrektor zarządzający Paweł Wiśniewski, natomiast funkcję e-commerce directora objął Michał Kreczmar.

Article

W efekcie reorganizacji Hypermedia dysponuje działem produkcji, developmentu i utrzymania, w którym pracuje 90 programistów zajmujących się technologiami .Net, Java, PHP, SQL, Javascript i HTML. Ponadto wyodrębniony został wyspecjalizowany dział technology development center, odpowiedzialny za procesy R&D, linię drugiego wsparcia w obszarach mobile i social, business intelligence, usługi hostingowe oraz Quality Assurance (Q/A).

Jednocześnie agencja wprowadza na rynek zintegrowaną platformę usług dla e-commerce, wydzielono też zespół odpowiedzialny za doradztwo e- i m-commerce’owe. Kieruje nim Michał Kreczmar, który przez ostatnie dwa lata był dyrektorem zarządzającym agencji iProspect (tak jak Hypermedia należącej do Dentsu Aegis Network).

- W oparciu o dostępną wiedzę i zasoby Hypermedia oraz spółek z grupy Dentsu Aegis Network jesteśmy w stanie oferować klientom pełen ekosystem wsparcia w różnych kanałach komunikacji - od pozyskiwania klientów, przez implementację systemów sprzedaży, optymalizację konwersji i domykanie procesów transakcji, po wsparcie posprzedażowe - opisuje Kreczmar. - Nasza oferta jest skierowana do firm, które już posiadają rozwiązania e-commerce i tych, które dopiero wchodzą na ten rynek - dodaje.

W związku z coraz wyraźniejszą specjalizacją Hypermedia w segmencie IT żegna się z nią, za obopólną zgodą stron, dotychczasowy dyrektor zarządzający Paweł Wiśniewski. Trwa już rekrutacja na to stanowisko, a obecnie agencją kieruje Krzysztof Andrzejczak, szef Isobar Poland.

Z kolei w iProspect część obowiązków Michała Kreczmara przejęła Magdalena Mulenga, która dołączyła do agencji jako client service director. Przez ostatni rok pracowała w Fast White Cat, gdzie jako dyrektor operacyjny odpowiadała m.in. za uruchamianie sklepów internetowych. Wcześniej była dyrektorem polskiego oddziału Quisma, firmy należącej do GroupM.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Hypermedia stawia na IT. Michał Kreczmar szefem e-commerce, odchodzi Paweł Wiśniewski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl