SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

IAA i Effie Worldwide ogłaszają porozumienie, wspólnie zajmą się galą Effie Awards

Stowarzyszenie reklamy International Advertising Association (IAA) i Effie Worldwide zawarły porozumienie, oba podmioty będą wspólnie organizować wręczenie nagród Effie Awards. - Dzięki współpracy nasza nagroda ma szansę na dodatkowe rozszerzenie zasięgu - podkreśla Neal Davies, CEO Effie Worldwide.

Article

Nagrody Effie Awards są obecnie przyznawane w 40 konkursach krajowych na całym świecie, w których zwyciężają najskuteczniejsze kampanie reklamowe na lokalnych rynkach. Oprócz tego co roku odbywa się uroczyste wręczenie globalnych wyróżnień Effie, gdzie nagradzane są najlepsze kreacje reklamowe na świecie.

Podpisane obecnie porozumienie pomiędzy stowarzyszeniem reklamy International Advertising Association (IAA) a organizacją Effie Worldwide organizującą przebieg konkursów lokalnych i globalnego zakłada między innymi, że nagrody Effie zostaną wpisane na stałe do kalendarza imprez wspieranych przez IAA.

Zgodnie z nowym porozumieniem uroczystość wręczenia nagród Effie Awards za rok 2015 zostanie zorganizowana 18 maja br. w Londynie podczas forum firmowanego przez IAA.

- Dzięki współpracy nasza nagroda ma szansę na dodatkowe rozszerzenie zasięgu - podkreśla Neal Davies, CEO Effie Worldwide - Porozumienie oznacza także większą niż dotąd, globalną świadomość marki Effie Awards wśród specjalistów z branży i zainteresowanych reklamą odbiorców.

Zgłoszenia do tegorocznych nagród Effie były przyjmowane od września ub.r. Kwalifikacje zostały przeprowadzone w lutym i marcu br. na czterech kontynentach, natomiast zebranie jury decydującego o przyznaniu wyróżnień odbyło się 23 marca w Nowym Jorku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: IAA i Effie Worldwide ogłaszają porozumienie, wspólnie zajmą się galą Effie Awards

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl