SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ICom w agencji 4 Publicity

Agencja 4 Publicity rozpoczęła współpracę z firmą ICom, producentem i dystrybutorem sprzętu komputerowego.

Zadaniem 4 Publicity będzie przygotowanie strategii public relations, budowanie relacji spółki ICom z mediami oraz opracowanie i wprowadzenie kompleksowego systemu komunikacji.

4 Publicity odpowiedzialny będzie za kontakty z mediami, w tym za koordynowanie testów prasowych produktów marki ICom.

- Decyzję o zaangażowaniu agencji 4 Publicity podjęliśmy po dogłębnej analizie naszej pozycji w branży IT. W ciągu ostatnich dwóch lat odnotowaliśmy dużą dynamikę wzrostu sprzedaży produktów ICom i postanowiliśmy powierzyć kontakt z mediami fachowcom. Zależy nam, by komunikacja naszej firmy była prowadzona w pełni profesjonalne. Jestem przekonany, że ta decyzja pozwoli nam na utrzymanie dotychczasowej dynamiki sprzedaży.  Dzięki tej decyzji ICom, który oferuje produkty wysokiej jakości przy relatywnie niskich cenach, będzie mógł jeszcze skuteczniej konkurować na rynku polskim, a w niedalekiej przyszłości również na europejskim – powiedział Mariusz Tofil, prezes firmy ICom.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ICom w agencji 4 Publicity

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl