SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Idea optima głównym sponsorem akcji "kobieta bezpieczna&quo

Akcja społeczna "Kobieta Bezpieczna" organizowana pod patronatem Kancelarii Prezydenta i we współpracy z Ideą Optimą, która jest ponownie jej głównym sponsorem.

Akcja "Kobieta Bezpieczna" organizowana jest w Polsce po raz kolejny - stała się bowiem kampanią ogólnopolska, pod medialnym patronatem Telewizji Polskiej i Polskiego. Do propagowania akcji przyłączyły się znane prezenterki telewizyjne i osobistości polskiej sceny politycznej - w tej edycji honorowy patronat nad akcją objęła minister Barbara Labuda.

Program pierwszej w Polsce takiej akcji prewencyjnej, kierowanej do kobiet przewiduje:
- Specjalne szkolenia samoobrony dla kobiet - obejmujące swą tematyką; prewencję kryminalną, portret pamięciowy, elementy psychologii i technik negocjacji, walki wręcz. Szkolenia organizowane są w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie i Bydgoszczy, a każde trwa 4 tygodnie. Wszystkie kobiety, które wyślą kupon zgłoszeniowy, a ze względu na ograniczoną liczbę miejsc nie dostaną się na szkolenia, otrzymają wszystkie materiały szkoleniowe wraz z informacją o Idei Optimie,
- zintegrowaną ogólnopolską kampanię medialną w TVP, prasie i pociągach InterCity,
- ogólnospołeczne kształtowanie świadomości zagrożeń u współczesnych kobiet

Wiosenna edycja akcji 'Kobieta Bezpieczna' rozpoczęła się 24.03.br. W Telewizji Polskiej emitowane są filmy reklamowe popularyzujące akcję. Kupony zgłoszeniowe ukażą się w prasie ogólnopolskiej w terminie 28.03-5.05.br., a tablice w pociągach InterCity eksponowane będą od 1.04 do 31.05.2003 r.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Idea optima głównym sponsorem akcji "kobieta bezpieczna&quo

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl