SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Iga Mackiewicz szefem muzycznym w 4Fun Media, odchodzi Hubert Augustyniak

Od września br. Iga Mackiewicz dołączy do Grupy 4Fun Media i obejmie stanowisko dyrektora muzycznego. Zastąpi Huberta Augustyniaka, który odchodzi z firmy.

Iga Mackiewicz Article

Mackiewicz będzie odpowiedzialna za playlisty oraz strategię muzyczną trzech kanałów 4Fun.tv, 4Fun Dance oraz Gold Hits.

- Iga ma duże doświadczenie radiowe, muzyczne i  programowe. Wierzę, że przełoży się ono na dalszy rozwój stacji - mówi Lidia Zagórska, dyrektor zarządzająca 4Fun Media.

Iga Mackiewicz w kwietniu rozstała się z Grupą ZPR Media, gdzie pracowała od 2001 roku. Zaczynała jako sekretarz redakcji, następnie była szefem muzycznym Radia Eska Warszawa. Wraz z Olgierdem Wojtkowiakiem pełniła obowiązki szefa muzycznego sieci Radia Eska. W latach 2012-2014 współprowadziła z Szymonem Majewskim program „Szymorning”. W 2014 roku objęła stanowisko dyrektor programowej Eski.

Dotychczasowy dyrektor muzyczny grupy Hubert Augustyniak rozstaje się z firmą z końcem sierpnia. Augustyniak zamierza się skupić na działalności spółki NuSound, w której jest dyrektorem muzycznym i wiceprezesem.

Hubert Augustyniak dołączył do zespołu 4Fun Media w kwietniu 2015 roku jako dyrektor muzyczny całej grupy. Opracował strategię muzyczną i zmienił politykę kanałów grupy. Przez ostatni rok pełnił funkcję head of music music & programming.

W przeszłości Augustyniak przez kilkanaście lat pracował w Polskim Radiu, m.in. był m.in. szefem Radia BIS. Pełnił także funkcję dyrektora programowego kanału Kino Polska Muzyka oraz senior music programmer w MTV Networks Polska (obecnie Viacom International Media Networks), zajmując się m.in. kanałami europejskimi. Ponadto opracował i wdrożył koncepcje ramówek kanałów Motowizja i Zest TV.

Dołącz do dyskusji: Iga Mackiewicz szefem muzycznym w 4Fun Media, odchodzi Hubert Augustyniak

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
brejking newz
Nikt szefem niczego w niczym. Odchodzi Nikt.
24 26
odpowiedź
User
mradar
szkoda. Hubert wyciagnąl troche kanały tematyczne 4fun.
Iga pewnie zrobi umca umca-disco polo vs eska kiselową siupe.
31 11
odpowiedź
User
Kopernik
Dawno mówiłem, że pieniądz gorszy wypiera pieniądz lepszy. Dużo lepszych pieniędzy zostaje w domu, bo pieniądz gorszy jest w obiegu.
16 22
odpowiedź