SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Iga Wilczyńska dyrektorem zespołu public affairs w Grayling Poland

Iga Wilczyńska awansowała na stanowisko dyrektora zespołu public affairs w Grayling Poland i nadzoruje 6-osobowy zespół. Awanse otrzymali Marek Żółtowski i Katarzyna Cyrbus, a do zespołu dołączył Patryk Berus.

Góra: Iga Wilczyńska (L), Katarzyna Cyrbus (P), Marek Żółtowski (L), Patryk Berus (P)Article

Iga Wilczyńska z Grayling Poland współpracuje od marca 2015 roku. Dotychczas zajmowała stanowisko senior account managera. Wcześniej związana była z Viewpoint Group.

Wilczyńska ma doświadczenie w działaniach doradczych na rzecz podmiotów z sektorów: energetyki i przemysłu, finansów, e-commerce, hazardu online, FMCG, nieruchomości i innych. W portfolio jej klientów znajdują się zarówno spółki giełdowe i z udziałem skarbu państwa, firmy technologiczne i startupy oraz stowarzyszenia i izby gospodarcze.

Marek Żółtowski awansował na stanowisko senior account managera. Od ponad 4 lat w Grayling specjalizuje się w sektorach technologicznych i podlegających transformacji cyfrowej, a także skupia się na rozwoju tych obszarów. Wcześniej związany był z sektorem pozarządowym, pełnił funkcję rzecznika Europejskiego Roku Obywateli oraz był członkiem zarządu Europejskiej Sieci Organizacji Społecznych - ENNA z siedzibą w Brukseli.

Na stanowisko account managera awansowała także Katarzyna Cyrbus, która od blisko roku związana jest z Grayling. Wcześniej pracowała m.in. w Point of View, w której była członkiem zespołu opracowującego i wdrażającego strategie komunikacji w procesie zarządzania zmianą w firmach oraz komunikacji kryzysowej. Wcześniej była zaangażowana w pracę na rzecz organizacji pozarządowych wspierających rozwój społeczeństwa obywatelskiego.

Patryk Berus objął w Grayling stanowisko senior account executive. Jego zadaniem jest m.in. monitoring legislacyjny i polityczny oraz budowanie relacji z interesariuszami. Przed rozpoczęciem pracy w agencji brał udział w tworzeniu agendy Impact rEVolution Mobility w Katowicach - konferencji poświęconej transformacji cyfrowej w motoryzacji. Wcześniej pracował w Parlamencie, gdzie odpowiadał za współpracę z krajami Azji Południowo-Wschodniej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Iga Wilczyńska dyrektorem zespołu public affairs w Grayling Poland

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl