SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Igrzyska olimpijskie w „otwartym oknie” dla wszystkich abonentów Polsat Box

Abonenci Polsat Box będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022. To wydarzenie sportowe będzie transmitowane w Eurosport 1 i 2 oraz w czterech dodatkowych kanałach tego nadawcy. Darmowy dostęp do nich otrzymają wszyscy abonenci telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej od Polsat Box.

Article

Ogółem w Polsat Box pekińską Olimpiadę będzie można oglądać w sześciu kanałach Eurosport: Eurosport 1 i 2 (nadawanych w HD) oraz czterech okolicznościowych – Eurosport 3, 4 i 5 w HD i Eurosport 4K, które operator włączy na czas Olimpiady. Dodatkowo w ramach „otwartego okna”, zaplanowanego do 20 lutego, Polsat Box zapewni możliwość oglądania głównych stacji Eurosport 1 i 2 wszystkim abonentom, od najniższych pakietów. Wszystko - bez dodatkowych opłat.

Już kilka dni temu Polsat Box testował okolicznościowe, „olimpijskie” kanały Eurosportu. Testom kanałów Eurosport 3 HD, Eurosport 4 HD, Eurosport 5 HD i Eurosport 4K nie towarzyszyły systemy kodowania, wykorzystywane przez Polsat Box.

Gdzie szukać nowych kanałów

Abonenci Polsat Box znajdą Eurosport 1 na dekoderach na pozycji 333, zaś Eurosport 2 na pozycji 334. Nadający hokej na lodzie Eurosport 3 trafi na pozycję 335, Eurosport 4, na którym zobaczyć można będzie łyżwiarstwo figurowe i szybkie to pozycja 336, zaś curlingowi poświęcony zostanie kanał Eurosport 5, który znajdziemy na pozycji 337. Na kanale Eurosport 4K (pozycja 338) emitowane będą najważniejsze zimowe rozgrywki sportowe oraz ceremonia otwarcia i ceremonia zamknięcia

Igrzyska dla Eurosportu skomentują m.in.: Justyna Kowalczyk, Tomasz Sikora, Tomasz Jaroński, Magdalena Pałasz, Jakub Kot, Krzysztof Biegun i Wojciech Topór, Mariusz Czerkawski i Katarzyna Woźniak. Wśród komentatorów znajdą się m.in. Marek Rudziński i Igor Błachut.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbędą się między 4-20 lutego. Polska ekipa liczyć będzie 128 osób, w tym zawodników – 30 kobiet i 27 mężczyzn, którzy reprezentują pięć Polskich Związków Sportowych.

W trzecim kwartale 2021 roku Grupa Cyfrowy Polsat osiągnęła wzrost wpływów w ujęciu skorygowanym o 2,5 proc. do 2,59 mld zł, a dzięki finalizacji sprzedaży Polkomtel Infrastruktury zanotowała 3,15 mld zł zysku netto. Na koniec września firma miała 7,47 mld zł na rachunkach i lokatach.

Dołącz do dyskusji: Igrzyska olimpijskie w „otwartym oknie” dla wszystkich abonentów Polsat Box

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Teleman
Solorz to jednak łaskawy pan 😂
odpowiedź
User
XXXX
A na cyfrze nawet dodatkowych kanałów Eurosportu nie dadzą, bo po co... I to mimo tego, że udziałowcem platformy jest ta sama firma, która jest właścicielem Eurosportu...
odpowiedź
User
m.
Mogliby takie kanały dodatkowe uruchamiać na wielkoszlemowe turnieje tenisowe. Nie byłoby afery o polskie okna albo że nie pokażą w tv meczu Świątek. Ledwie trzy tygodnie w roku, za każdym razem pierwszy tydzień tunieju i np dodatkowe 4 korty. Na pewno byłoby to atrakcyjnym dodatkiem w swietle tego ile praw ostatnio stracił Eurosport i jak mało jest tam na antenie poza igrzyskami i sezonem zimowym.
odpowiedź