SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

IKEA otwiera po majówce sklepy

Od 4 maja otwartych zostanie ponownie 11 sklepów IKEA w Polsce - podała szwedzka sieć w komunikacie.

Article

Po siedmiu tygodniach sklepy stacjonarne IKEA znów przyjmą klientów. Sklepy będą otwarte w dotychczasowych godzinach. Podczas zakupów będą obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa, zgodne z aktualnymi wymogami prawnymi oraz globalnymi standardami sieci.

- Dla IKEA ważne jest, aby dzięki wprowadzeniu nowych procedur i stworzeniu bezpiecznego środowiska pracy oraz miejsca zakupów zachować ciągłość biznesową, w jak największym stopniu. Aby dbać o naszych pracowników musimy również dbać o naszą firmę. Takie postępowanie pomaga nam chronić źródła dochodów i stawia nas na lepszej pozycji, aby wyjść z tej sytuacji możliwie z jak najmniejszą szkodą. Jesteśmy wdzięczni za optymizm, elastyczność i jedność naszych pracowników w tych wyjątkowych czasach - komentuje Carolina Garcia Gomez, prezeska IKEA Retail Polska i dyrektorka ds. zrównoważonego rozwoju.

W sklepach niezmiennie będzie można odbierać zamówienia dokonane w sklepie internetowym IKEA.pl.

IKEA dobrowolnie zamknęła dla klientów wszystkie 11 sklepów w Polsce 14 marca br. Obowiązujące przepisy dotyczące drugiego etapu łagodzenia obostrzeń w funkcjonowaniu gospodarki umozliwiają szwedzkiej siei wznowienie sprzedaży stacjonarnej.

IKEA uruchamia nowe punkty odbioru zamówień

Poszerzając zasięg usługi Zamów & Odbierz, IKEA ułatwia klientom osobisty odbiór zamówień internetowych. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy uruchomionych zostało sześć nowych Punktów Odbioru Zamówień IKEA:

•    Gliwice - CH Europa Centralna ul. Pszczyńska 315,
•    Radom - Galeria Feniks, Aleja Józefa Grzecznarowskiego 29/31,
•    Zielona Góra - SG GO Grzegorz Simon (podwykonawca UPS) ul. Rzeźniczaka 15,
•    Olsztyn - aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 75a,
•    Częstochowa - Bór 67/69,
•    Gorzów Wielkopolski - Kostrzyńska 89E
Wkrótce IKEA otworzy kolejne dwa nowe punkty odbioru - w Toruniu (ul. Forteczna 13) oraz Wieliczce (ul. Jasna 6).

Grupa Ingka (dawniej znana jako Grupa IKEA) w Polsce posiada obecnie jedenaście sklepów IKEA i trzynaście Punktów Odbioru Zamówień, które zarządzane są przez IKEA Retail. Jest również właścicielem pięciu centrów handlowych zarządzanych przez Ingka Centres Polska oraz zlokalizowanego w Jarostach k. Piotrkowa Trybunalskiego Centrum Dystrybucji zaopatrującego 23 sklepy IKEA w Europie Środkowej i Wschodniej. Do Grupy Ingka należy również sześć farm wiatrowych w Polsce, które wytwarzają więcej energii odnawialnej, niż roczne zużycie energii związane z działalnością IKEA na polskim rynku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: IKEA otwiera po majówce sklepy

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Leon Zawodowiec
Ale "klopsików" chyba nie zjemy :-)
odpowiedź
User
CC
I chyba Warszawa jest jedynym miejscem gdzie nie mozna odbierać zamówien internetowych
odpowiedź
User
klinet
I chyba Warszawa jest jedynym miejscem gdzie nie mozna odbierać zamówien internetowych

Ikea grubo przesadza. 29 zł za: jedynie odbiór w sklepie opłaconego zamówiena internetowego. 29 zł winszuje sobie Ikea za przełożenie produktu ze środka sklepu do punktu odbioru w innym punkcie sklepu. Lepiej kupować w innych firmach na allegro, bo teraz dostawa do domu jest bezpłatna dla wszystkich.
odpowiedź