SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Ile Ci brakuje do szczęścia?” - Agnieszka Radwańska reklamuje Vanquis Bank (wideo)

Ruszyła wizerunkowo-sprzedażowa kampania reklamowa Vanquis Banku z udziałem tenisistki Agnieszki Radwańskiej. Akcję, prowadzoną pod hasłem „Ile Ci brakuje do szczęścia?”, przygotowały firmy Adwertajzing i Infinity Media.

Article

Spoty Vanquis Banku pokazują, jak Agnieszka Radwańska podczas rozgrywki na korcie nie sięga piłki i przegrywa wymianę. Ma to symbolizować, że każdemu może zabraknąć pieniędzy, ale wtedy może skorzystać z oferty tego banku.

- Vanquis Bank pozycjonuje się w roli udzielającego wsparcia, gdy pojawia się potrzeba - opisuje Phil Pringle, dyrektor generalny banku. W spotach z Radwańską promowana jest pożyczka gotówkowa.

Internetowe reklamy odsyłają do serwisu, w którym po wpisaniu swojego imienia można obejrzeć wersję spotu, w której tenisistka wypowiada je.

Agnieszka Radwańska w br. wystąpiła już w kampanii reklamowej Play wspólnie z Jerzym Janowiczem (obejrzyj spot), w kolejnej reklamie urządzeń AGD marki Amica (zobacz szczegóły), razem ze swoją siostrą Urszulą w kampanii drogerii Dayli (zobacz więcej), a ponadto reklamuje zegarki Rado (więcej na ten temat).

W kampanii Vanquis Banku wizerunek tenisistki pojawia się w spotach telewizyjnych, reklamach internetowych i outdoorowych.

- Obecny kontrakt z Agnieszką Radwańską został podpisany na czas trwania kampanii, nie wykluczamy jednak kontunuowania naszej współpracy - informuje nas Andrzej Zackiewicz, head of marketing communication w banku.

Jednocześnie będą emitowane reklamy, których bohaterami są zwykli klienci Vanquis Banku. Dzięki oferowanym przez bank karcie kredytowej i pożyczce odnawialnej mogą kupić pralkę, rower i wyjechać na zagraniczne wakacje. - Symboliczne przeniesienie produktu na kartę kredytową pozwala konsumentom dostrzec osobisty i wszechstronny potencjał oferowanych przez Vanquis Bank narzędzi  finansowych - przekonuje Phil Pringle.

Cała kampania zaczęła się 16 czerwca i potrwa do 30 sierpnia. Obejmuje telewizję (TVP 1 , TVP2 , TVN, Polsat,  wybrane stacje tematyczne) i internet, w lipcu będzie też prowadzona w radiu, a w lipcu i sierpniu na outdoorze (pojazdy komunikacji miejskiej i siatki wielkoformatowe w Trójmieście i aglomeracji katowickiej).

Kreacją i produkcją reklam zajęła się agencja Adwertajzing, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Infinity Media.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Ile Ci brakuje do szczęścia?” - Agnieszka Radwańska reklamuje Vanquis Bank (wideo)

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
hmm
a w pierwszym filmie ( Heineken) to Radwańska w której scenie występuje? Bo nie widze...
9 8
odpowiedź
User
antycelebryta
To już nawet nie jest zabawne :)
8 9
odpowiedź
User
mistrz
Agencja Adwertajzing nie ma na profesjonalnego copywritera. "Ile Ci brakuje do szczęścia?" to nie jest poprawny przekaz i nie o samą czystość językową tu chodzi. Radwańska rozmienia się na wiele kampanii, stąd jej efektywność w reklamie banku jest bardzo wątpliwa.
9 9
odpowiedź